Юний ніжинський саксофоніст зайняв перше місце на Міжнародному фестивалі
Назарій Осипенко зайняв 1-ше місце на Міжнародному 2-х туровому очно-дистанційному фестивалі учнівської та студентської творчої молоді «Чубинський fest».

Викладач - Олена Сергіївна Ковалевська (Ніжинська школа мистецтв).Фестиваль проходив в Києві. Організатор - Міністерство культури та інформаційної політики України, Міжнародний Благодійний фонд «Соняшник». Номінація – інструментальний жанр «Саксофон-альт» (2 вікова категорія.Дебютант).
Назарій учень 7 класу Ніжинської гімназії № 9 (кл. керівник Марина Цинковська). Рік – учень Мистецької школи при КЗ «Ніжинський фаховий коледж культури та мистецтв ім. М. Заньковецької». До цього відвідував Ніжинську музичну школу.
Назар творча особистість: окрім гри на саксофоні, танцює, неодноразово був у ролі ведучого на сцені. Мама Ольга Падалко (Московська) – засновниця та керівник знаного в Ніжині естрадно-гімнастичного колективу "Ефект" спортивного клубу "Легіонер". Журналістам Mynizhyn.com Ольга розповідає: " Цікавість Назарія до музичних інструментів з'явилася з п'яти років. Адже в родині, ще є один музикант - Настя – моя старша донечка. Вона професійна флейтистка. До речі, вихованка теж Олени Ковалевської. А Назарію припав до душі саме саксофон. Дуже рада за досягнення свого сина. За це вдячна педагогам: Віталію Карпенку – викладачу музичної школи, який Назарія ознайомив з інструментом. Зайнялася розвитком його творчих та музичних здібностей Олена Ковалевська».
«Назар навчається у мене пів року. З вересня місяця. У нього була невеличка творча перерва, терміном один навчальний рік. Почали з нуля – завдячуючи його завзятості, хисту, жазі до навчань - досягли успіху. Працювали додатково, навіть у вихідні. Все було направлено на розвиток Назарових здібностей. Наголошу, що музиканту потрібен слухач. Тож, вирішили взяти участь у фестивалі – конкурсі. Я Назара не налаштовувала на перемогу. Головне завдання – показати талант, вміння. Виступ оцінили журі – професори консерваторії. Час, сили, бажання - вилилися в чудовий виступ. Перемога – є доказом великої праці. Тож вперед і тільки вперед, - прокоментувала викладач Олена Сергіївні Ковалевська.
Сам же Назарій каже, що хоче стати у майбутньому музикантом — грати у військовому оркестрі.
Від автора. Хочу зазначити те, що перший свій публічний виступ грі на саксофоні Назарій показав у 10 років ( влітку 2019 р.) на вулиці Гоголівській. Тоді він розповідав, що робить це вперше. Бачив не раз, як на Гоголівській грають на скрипках та баритонах. Зупинявся, милувався, а потім виникла ідея і собі спробувати. Назарій дарував перехожим коротенькі п’єси, а ті зупинялися та віддячували юному ніжинському музиканту монетками. Поцікавившись у хлопця – Куди він їх витратить? – зазначив, що збирає гроші на мрію — квадроцикл.
Бажаємо Назарію успіхів! Та здійснення мрій!
Тетяна Марченко
mynizhyn.com
Останні новини Чернігівщини
Керівництво поліції Чернігівщини ініціювало службове розслідування за фактом інциденту в Чернігові під час заходів оповіщення 17:23
14 липня під час здійснення заходів оповіщення, передбачених чинним законодавством, військовослужбовці ТЦК та СП Чернігова у супроводі поліцейських підійшли до двох громадян, аби перевірити військово-облікові документи.
У Чернігові відзначили День Української Державності 16:41
Біля Меморіального знаку на честь Героїв, які загинули в російсько-українській війні, зібралася громадськість, представники влади і духовенства, аби вшанувати памʼять про всіх борців за українську державність.
За матеріалами СБУ заочну підозру отримали троє воєнних злочинців, які командували обстрілом Чернігова і вбили 20 мирних жителів 16:07
Служба безпеки зібрала беззаперечні докази воєнного злочину на командувачів російських військ, які причетні до ракетного обстрілу цивільної інфраструктури, масового вбивства та каліцтва громадян України у місті Чернігів 16 березня 2022 року.
Презентація історичного роману Василя Краса "Потреба під Конотопом" 15:35
13 липня у великому читальному залі Чернігівської ОУНБ імені Софії та Олександра Русових відбулася презентація історичного роману українського письменника Василя Краса "Потреба під Конотопом".
Енергонезалежність знімає бар’єри: школи області оснащують сонячними панелями 15:11
Безбар’єрність в освіті — це, зокрема, коли школярі можуть повноцінно навчатися очно пліч-о-пліч з однолітками — незалежно від енергетичної ситуації в регіоні.