Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 7 липня, 01:26:58

Виставкова діяльність Національного заповідника «Чернігів стародавній» у лютому 2022 року

31.01.2022   09:38Агенцiя

Виставкова діяльність — це один основних напрямків роботи Національного архітектурно-історичного заповідника «Чернігів стародавній».

Днями у приміщенні Колегіуму завершила роботу виставка «Архітектурна спадщина у творчості Андрія Карнабеда», яка відкрилася 2 грудня 2021 року. В експозиції було представлено світлини та документи, пов’язані з його життям та діяльністю, а також 44 творчі роботи — частина творчого доробку Андрія Антоновича як художника, створенi у період з 1946 по 2000 роки, що зберігаються у фондах заповідника «Чернігів стародавній».

4 лютого планується відкрити оригінальну виставку обласного осередку Національної спілки майстрів народного мистецтва України. Провідні митці Чернігівщини представлять вироби художньої деревообробки.

У лютому завершить роботу виставка археологічних досліджень «Торгівельні зв’язки Чернігова за давньоруської доби», яка відкрилася 18 лютого 2021 року у Борисоглібському соборі. На ній представлені предмети торгівлі, знайдені під час досліджень на території міста та в найближчій його окрузі. Наукові співробітники планують тут організувати виставку оригінальних виробів ручної роботи з кістки, виявлених під час археологічних розкопок.

Цього року чернігівському архітектурно-історичному заповіднику виповнюється 55 років. Постановою Ради Міністрів УРСР від 20 лютого 1967 року було створено «Чернігівський державний архітектурно-історичний заповідник» на правах філіалу Державного архітектурно-історичного заповідника «Софіївський музей». З нагоди цієї дати намічено провести низку заходів і, зокрема, буде представлено фотовиставку пам’яток заповідника та його діяльність.

Протягом року у національному заповіднику для поціновувачів мистецтва та старовини будуть представлені різноманітні виставки, як його з його фондових збірок, так і з інших музейних установ України, а також чернігівських художників та фотомайстрів.

На фото: вироби з дерева Андрія Колошина, заслуженого майстра народної творчості України з Новгород-Сіверського.

Останні новини Чернігівщини

На Чернігівщині поліцейські виявили схрон зброї та боєприпасів у прикордонній громаді

На Чернігівщині поліцейські виявили схрон зброї та боєприпасів у прикордонній громаді 18:09

Поліцейські оперативники спільно з представниками військової контррозвідки із залученням кінологічної служби та вибухотехніків виявили у лісі схрон зброї, облаштований окупаційними військами рф.

В Прилуках офіційно зареєструвалися 2 тисячі 278 переселенців

В Прилуках офіційно зареєструвалися 2 тисячі 278 переселенців 18:05

На сьогодні в Прилуках офіційно зареєстровано 2 тисячі 278 внутрішньо переміщених осіб. В основному це жінки та діти, але є й невелика кількість чоловіків.

Графік перевірки будинкових тепломереж у Чернігові з 18 по 22 липня

Графік перевірки будинкових тепломереж у Чернігові з 18 по 22 липня 17:23

У Чернігові триває перевірка внутрішньобудинкових тепломереж. Чернігівська міська рада щотижня публікує відповідні графіки, аби містяни могли завчасно спланувати свої справи і у визначену дату бути вдома та спостерігати чи немає протікань.

На Чернігівщині вже відновили більшість мостів, зруйнованих під час війни

На Чернігівщині вже відновили більшість мостів, зруйнованих під час війни 17:16

У Чернігівській області вже відновили 19 із понад 25 зруйнованих під час війни мостів.

Апеляційний суд підтвердив незаконність дій дослідної установи та приватного товариства щодо укладення удаваного правочину

Апеляційний суд підтвердив незаконність дій дослідної установи та приватного товариства щодо укладення удаваного правочину 17:13

Північним апеляційним господарським судом 29.06.2022 відхилено апеляційну скаргу сільськогосподарського товариства та залишено без змін рішення Господарського суду Чернігівської області від 14.04.2021, яким задоволено позовні вимоги прокурора щодо визнання недійсними договорів.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини