Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 18 січня, 06:49:49

У Коропській громаді хочуть проводити Хлібний ФЕСТ

14.01.2022   17:09Агенцiя

Коропська селищна рада готує проєкт проведення фестивалю хліба для отримання фінансування від Українського культурного фонду

Сьогодні команда громади отримала можливість перевірити матеріали та доопрацювати їх в рамках онлайн консультації з експертами: Іриною Кудрик, керівницею Регіонального офісу "U-LEAD з Європою" в Чернігівській області, та Людмилою Чабак, радницею з децентралізації та місцевого самоврядування.
 
Ідея проєкту громади полягає у проведенні фестивалю хлібу на якому відтворять традиційну технологію виготовлення хліба. Починаючи із виробництва борошна, і завершуючи випічкою хліба.
 
 "Ми хочемо долучити до активностей наших виробників хлібу, майстрів та митців. І в цій спільній роботі прагнемо сформувати якісну культурну послугу", - наголошує Тетяна Кузьменко спеціалістка відділу культури та туризму Коропська селищна рада.
 
Команда громади вже підготувала значну частину необхідних матеріалів, і за наступні два тижні має завершити процес підготовки. Сьогодні ж говорили про:
📌 команду проєкту;
📌 бюджет проєкту;
📌 заповнення заявки проєкту;
📌 заходи та активності проєкту;
📌 ризики реалізації проєкту.
 
"Пандемія це ризик, але в нашій заявці ми маємо описати, як під час проведення заходів ви цей ризик нівелюєте та створите безпечний простір. Це додасть вам балів", - вважає Людмила Чабак.
Нагадаємо, що зараз відбувається цикл онлайн консультацій для громад з підготовки проєктів для отримання фінансування від Українського культурного фонду.
 
 "Грантова програма УКФ це гарна можливість для громад сформувати якісну культурну послугу. Крім того, команди громад мають можливість отримати досвід проєктного менеджменту та співпраці із великими грантовими інституціями", - переконує Ірина Кудрик.

Останні новини Чернігівщини

 У КНП «Корюківська центральна районна лікарня» встановлено новий кольпоскоп.

У КНП «Корюківська центральна районна лікарня» встановлено новий кольпоскоп. 15:17

Це обладнання, що працюватиме у жіночій консультації, дозволяє діагностувати захворювання шийки матки: на монітор за допомогою високоточної оптичної системи виводиться збільшене зображення в кольорі, а пацієнтка може сама бачити процес дослідження.

Про організацію Всеукраїнського конкурсу  наукових робіт імені Олександра Яременка «Актуальні проблеми молодіжної та сімейної політики»

Про організацію Всеукраїнського конкурсу наукових робіт імені Олександра Яременка «Актуальні проблеми молодіжної та сімейної політики» 15:14

Державна установа «Державний інститут сімейної та молодіжної політики» з метою виявлення та підтримки обдарованої студентської молоді, молодих вчених, створення умов для її творчого зростання, підготовки наукових кадрів вищої кваліфікації започатковує

За минулу добу в Чернігівській області вакциновано 311 осіб

За минулу добу в Чернігівській області вакциновано 311 осіб 15:08

З початку вакцинальної кампанії станом на 17.01.2022 року в області щеплено всього 765 208 осіб.

Молодь Бахмацької та Кіптівської громад знають як змінювати життя навколо себе

Молодь Бахмацької та Кіптівської громад знають як змінювати життя навколо себе 14:59

Активна молодь Кіптівської та Бахмацької громад навчилась складати плани дій для реалізації молодіжних ідей на тренінгах, які провів Центр «Доброчин» 13 та 14 січня 2022 року.

Як укласти декларацію на Чернігівщині: інструкція з пошуку лікаря

Як укласти декларацію на Чернігівщині: інструкція з пошуку лікаря 14:54

Сімейний лікар — це той фахівець, до якого варто звертатися при перших проблемах зі здоров’ям, якщо мова не про екстрену медичну допомогу. Якщо турбують якісь незрозумілі симптоми, дискомфорт чи біль. Потрібна консультація, встановлення діагнозу, складання графіку вакцинації у разі порушення календаря щеплень, електронний рецепт на “Доступні ліки”, інсулін та електронні направлення.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини