Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 6 лютого, 05:34:41

У Ладанській громаді на базі колишнього Палацу машинобудівників створюють Центр культури, дозвілля та спорту

11.01.2022   21:55Агенцiя

У Ладанській територіальній громаді Прилуцького району триває ремонт колишнього Палацу машинобудівникі на базі якого працюватиме сучасний Центр культури, дозвілля та спорту.

Приміщення колишнього Палацу машинобудівників у Ладані досить велике і тривалий час занепадало.

Тут знаходиться один з найбільших у Чернігівській області спортзалів, де раніше проводили чимало спортивних змагань.

Сьогодні палац і спортзал ремонтують: проводять косметичні ремонтні роботи, замінюють вікна та двері, переводять на сучасне електричне опалення. В наслідку тут працюватимуть кімнати для дитячого дозвілля, організовуватимуть різноманітні заходи, зокрема й спортивні.

«Це безумовно крок: задіять наших діточок, задіять нашу молодь. Якщо не вкладать кошти в нашу молодь, то куди їх тоді взагалі вкладать», - зазначив голова Ладанської громади Роман Ювченко.

Він також відзначив, що ремонт закладу планували вже давно, але вартість запланованих робіт була завеликою для місцевого бюджету — 5 млн грн.

«На першому році життя нашої нової громади, коли потрібно (ми це зробили) придбати техніку в КП одну, другу, третю, створить силу-силенну закладів витратити ці 5 мільйонів із місцевого бюджету виглядало завданням невирішуваним», - сказав він.

Гроші на реалізацію у цьому році вдалося отримати з коштів соціально-економічного розвитку.

«Почали співпрацю із Борисов Вікторовичем Приходько, який посприяв в тому, щоб з коштів соціально-економічного розвитку були виділені ці 5 млн гривень», - сказав Роман Ювченко.

Планують, що заклад відновить роботу на початку 2022 року.

джерело

Останні новини Чернігівщини

Надзвичайні ситуації та основні небезпечні події, які зареєстровані в області за минулу добу

Надзвичайні ситуації та основні небезпечні події, які зареєстровані в області за минулу добу 14:06

Протягом минулої доби зареєстровано 4 небезпечні події, а саме: 1 аварійну ситуацію на мережах життєзабезпечення та 3 пожежі.

 Є злочин, є вирок, а чи буде покарання?

Є злочин, є вирок, а чи буде покарання? 13:57

«Злочин-вирок-покарання» – узагальнена послідовність кримінального провадження. Змінити цей алгоритм може лише вичерпний перелік винятків, визначений чинним законодавством.

Прокуратурою вжито заходи у сфері культурної спадщини

Прокуратурою вжито заходи у сфері культурної спадщини 13:53

Прилуцькою окружною прокуратурою встановлено факт протиправної бездіяльності відділу освіти, культури та спорту Парафіївської селищної ради Прилуцького району, що полягає у неподанні до органу охорони культурної спадщини вищого рівня пропозиції про занесення об'єкта культурної спадщини до Державного реєстру нерухомих пам'яток України щодо об’єкта культурної спадщини – поселення «Петрушівка - 1» 1 тис. до н.е. (охоронний № 7266-Чр), який занесений до переліку щойно виявлених об’єктів культурної спадщини Чернігівської області.

Лосі, козулі, дикі кабани: як чернігівець Олександр Михайлов ловить диких тварин на фотопастку 10:28

Лосі, козулі, дикі кабани, бобер та різні птахи потрапляють до фотопасток чернігівця Олександра Михайлова. Він — засновник клубу екстремального відпочинку та два роки займається таким хобі як фотополювання. Чи безпечне таке заняття та як зробити фото диких тварин у лісі – читайте далі.

Атрошенко назвав виконувача обов'язків міського голови та розповів як працюватиме міська влада Чернігова 10:23

1 лютого міського голову Чернігова Владислава Атрошенка відсторонили від відповідної посади строком на один рік. Таке рішення 1 лютого ухвалив Львівський апеляційний суд під час розгляду апеляції на рішення Яворівського районного суду, який 7 грудня 2022 року на рік заборонив міському голові Чернігова Владиславу Атрошенку обіймати свою посаду.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини