Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 21 січня, 01:15:36

Седнівська і Чернігівська громади разом встановили різдвяний Рекорд Чернігова

10.01.2022   10:48Агенцiя

Тисячу порцій справжнього козацького кулешу за автентичним поліським рецептом приготували 8 січня в Чернігові на етнофестивалі «Де коза ходить, там жито родить».

Зробили це ентузіасти з Седнівщини, а саме з Великодирчинського старостинського округу – учасники фестивалю. Таке приготування визнали Рекордом Чернігова, а тих, хто безпосередньо долучився до цього процесу, нагородили символічними відзнаками. Вручив їх на сцені фестивалю секретар Чернігівської міської ради Олександр Ломако.

- Седнівська громада і Чернігівська громада разом сьогодні встановили рекорд по приготуванню смачного куліша. Дякуємо всім, ще раз зі святом, з Різдвом Христовим! Всього найкращого вам, вашим родинам. Будьте здорові і гарного нам всім 2022 року! – побажав він усім.

Смакували кулішем усі охочі, відгуки – тільки схвальні.


Особливості автентичного поліського куліша
 

Козацький куліш - це польова пшоняна каша, яка часто готується під відкритим небом у казані на вогні. Смачний та неймовірно ситний - що ще треба для гарного обіду? Мабуть, тому він так полюбився колись козакам.

У Чернігові цю страву для рекорду готували теж на вогнищі, в казані на 200 літрів. Про акцію оголосили заздалегідь, запросивши всіх бажаючих. Готували обрядово, з народними піснями, розповідями про традиції, спілкуванням. Співали та розповідали - жінки, а готували – чоловіки, - як і заведено на Седнівщині для цієї обрядової страви.

Отже, в чому особливості саме поліського автентичного куліша?

Микола Лапа, староста Великодирчинського старостинського округу Седнівської громади:

- В основному, це – збір трав, які ростуть у нашій місцевості. А так – як зазвичай, пшоно, почеревина, цибуля. М’ясо обов’язково свинина і телятина.

Як розповіли зберігачі козацьких традицій з-під історичного Седнева, ще здавна велося, що жінки з вечора товкли і замочували пшоно, заготовляли м’ясо та овочі – а, власне, процес був у чоловічих руках. Крім того, на Седнівщині до кулешу звикли додавати ряд особливих інгредієнтів: сушений розмарин, чебрець, м’яту та чорнобривці, які подружжя збирали зранку на Івана Купала і заготовляли на зиму.

- У цьому ж і закладена вся енергетика варіння цього кулеша. Щоб з любов’ю, з душею, без ніяких скандалів зварити. Жінки підготовляють, чоловіки варять, а потім разом куштують. Куліш – це страва, яку готували протягом усього людського життя. На хрестини, на весілля, як проводи до армії козака виправляють – теж куліш. На Різдво – теж куліш, - Любов Головань, бібліотекарка-краєзнавиця.

Оскільки у всіх родин свої звичаї, зібрали єдиний рецепт, до якого кожен додав свою родзинку. Отож кілька родин спільної праці, з піснями і колядками, під легкий морозець – і справжній козацький куліш готовий. Всіх тонкощів кулінари не розкрили, аби зберегти його унікальність. Однак пригощали із задоволенням. Каші вистачило на всіх – адже загалом наварили аж 150 кілограмів.

- Нехай ці традиції трансформуються, нехай вони трохи осучаснюються. Але обов’язково їх потрібно триматися, продовжувати. Адже відкрию вам такий секрет: ніде в Європі, і навіть у східній Європі, так не збереглися традиції як в Україні, - Наталка Лещенко, фольклористка.

Рекорди Чернігова

Традицію реєструвати рекорди Чернігова започаткували у 2020 році. Це відбулося теж на різдвяному фестивалі, теж на площі і це також був кулінарний рекорд. Тоді зварили найбільшу кількість (200 літрів) справжнього сіверського борщу в одному казані.

Від тих пір до цього реєстру, який веде міський Туристично-інформаційний центр, були вписані символічні рекорди в різних сферах. Серед них – найбільший жовто-блакитний тризуб, створений курсантами-поліцейськими (116 чол.), найдовша алея з мильних бульбашок, найбільше танцююче коло, найбільша кількість юшки по-чернігівськи, 100 марафонів за три роки, найбільше танцююче коло за участю митців з інвалідністю і подолання ультамарафонної дистанції людиною з інвалідністю. 

Прес-служба Чернігівської міської ради

Останні новини Чернігівщини

На ґанку будівлі Поштової монтують ковані металеві поручні та навіс

На ґанку будівлі Поштової монтують ковані металеві поручні та навіс 15:52

Триває реставрація пам’ятки архітектури місцевого значення «Поштова станція губернського казначейства», яка розташована на Валу.

Збільшився розмір плати за видачу та продовження дії дозволу на застосування праці іноземців та осіб без громадянства

Збільшився розмір плати за видачу та продовження дії дозволу на застосування праці іноземців та осіб без громадянства 15:45

У зв’язку із збільшенням розміру прожиткового мінімуму для працездатних осіб збільшився й розмір плати за видачу та продовження дії дозволу на застосування праці іноземців та осіб без громадянства.

85,1% жителів Чернігівщини уклали декларації з лікарем первинної ланки

85,1% жителів Чернігівщини уклали декларації з лікарем первинної ланки 15:37

85,1% жителів Чернігівщини уклали декларації з педіатром, терапевтом чи сімейним лікарем у четвертому кварталі 2021 року.

 Виконком погодив демонтаж 22 рекламних вивісок, які не відповідають дизайн-коду міста

Виконком погодив демонтаж 22 рекламних вивісок, які не відповідають дизайн-коду міста 15:33

Виконавчий комітет Чернігівської міської ради сьогодні, 20 січня, погодив демонтаж ще 22 тимчасових об’єктів (вивісок), які не відповідають Концепції оформлення зовнішніх фасадів будинків з об’єктами громадського призначення на території м. Чернігова (дизайн-коду міста).

На вул. Шевченка, у районі Чернігівської політехніки, демонтують великогабаритний МАФ

На вул. Шевченка, у районі Чернігівської політехніки, демонтують великогабаритний МАФ 14:48

На вул. Шевченка, навпроти школи №16, проводиться демонтаж великогабаритного МАФу.