Цьогорічне літературне «Золоте перо» отримала Лілія Духно
Названо переможців XXIV Чернігівського обласного літературного конкурсу «Золоте перо» за 2021 рік.
Цей престижний на Придесенні конкурс постійно проводиться з 1999 року. За увесь час у ньому взяли участь більше п’яти тисяч талановитих молодих людей. Немало з них здобули нині всеукраїнське та міжнародне визнання, стали професійними письменниками, авторами пісень, перекладачами та акторами, видали не одну власну книжку.
Серед переможців минулих років, якими ми справедливо пишаємося, – зокрема, Олена Печорна, Анна Малігон, Тетяна Винник, Артем Захарченко, Володимир Коваль, Сніжана Божок, Павло Солодовник, Андрій Титок та інші тепер відомі та шановані люди.
Організатори літературного конкурсу «Золоте перо» – Департамент сім’ї, молоді та спорту ОДА, Міжнародна літературно-мистецька Академія України (котра об’єднує відомих письменників, науковців та перекладачів із 60-ти держав світу), громадська організація «Чернігівський інтелектуальний центр» і Чернігівська обласна організація Національної спілки письменників України.
Нещодавно відбулося засідання авторитетного журі, котре й назвало дійсно достойного цьогорічного переможця. Отже, лауреатом конкурсу стала талановита редакторка програм радіо Філії АТ «НСТУ «Чернігівська регіональна дирекція» Лілія Духно – за популяризацію сучасної української літератури, мистецтва та культури.
Я подарував переможцеві свій тритомник «Гріх любити неталановито!» (вірші, переклади українською з 60 мов та веселі пародії).
Щиро вітаємо Вас, пані Ліліє, з цією вагомою перемогою! Зичимо Вам здоров’я, любові, добра, нових творчих вершин!
Сергій Дзюба,
президент Міжнародної літературно-мистецької Академії України, редактор обласної газети «Чернігівщина», голова журі конкурс
Останні новини Чернігівщини
На Чернігівщині триває реалізація програми Скринінг здоров’я 40+. Завдання – охопити всю область 21:30
У Чернігівській області триває реалізація програми профілактичного медичного обстеження для жителів віком 40 років і старше.
У Чернігові переглядають вартість транспортної роботи: тариф для пасажирів не змінюється 17:14
Вартість проїзду для пасажирів громадського транспорту міста Чернігова не змінюється.
У Чернігові поліцейські оперативно встановили та затримали грабіжника 16:39
Оперативники Чернігівського райуправління поліції спільно з патрульними поліцейськими «за гарячим слідом» встановили та розшукали зловмисника, який вчинив грабіж і втік.
Чернігівські податківці провели зустріч з аграріями з питань подання таблиць даних платника ПДВ 16:08
У Головному управлінні ДПС у Чернігівській області відбулась робоча зустріч з представниками аграрного сектору регіону.
У Чернігові відбувся «Діалог з громадами» за участю міністра соцполітики 15:44
Днями в Чернігові працював міністр соціальної політики, сімʼї та єдності Денис Улютін. Разом із командою Мінсоцполітики, начальником ОВА В’ячеславом Чаусом, його заступниками, головою обласної ради Оленою Дмитренко, очільником МВА Дмитром Брижинським і представниками від ТГ області взяв участь у зустрічі «Діалог із громадами» на майданчику Конгресу місцевих та регіональних влад при Президентові України.
