Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 17 січня, 21:55:16

У Чернігівській міській бібліотеці ім. Коцюбинського відкрили коворкінг

29.12.2021   09:22Агенцiя

У Чернігівській міській бібліотеці ім. Михайла Коцюбинського у вівторок, 28 грудня, відкрили коворкінг. Це сучасний осередок для культурних зустрічей і місце, де можна взяти й почитати літературу в комфортних умовах.

- Ми дуже сподіваємося, що ця затишна кімната, яка створена з величезною любов’ю і за підтримки дуже багатьох людей, стане для чернігівців улюбленим місцем. Ми дуже пишаємося тим, що наша бібліотека є освітнім центром. Саме тут можна отримати неформальну освіту і повірте, тут викладають найкращі професори та доценти нашого міста. Наша бібліотека стала і творчим майданчиком, де можуть реалізувати свої мистецькі здібності дуже багато мисткинь, де наші майстрині працюють із дітками, ведуть різні творчі клуби. Наша бібліотека стала центром патріотичного виховання. Я дуже пишаюся тим, що саме сюди приходять наші волонтери, приходять наші воїни презентувати свої проєкти, свої книги. Це місце зустрічі, де можна відпочити душею, зарядитися енергетикою, отримати нові знання, поділитися творчими надбаннями, - розповіла про сучасне перетворення бібліотеки директорка міської бібліотечної системи Людмила Зіневич.

На відкриття коворкінгу завітали гості, серед яких - секретар Чернігівської міської ради Олександр Ломако.

- Те що ви робите для розвитку нашої бібліотечної системи в цілому і також для розвитку української культури, української мови – це нездійсненна робота. Я висловлюю подяку вам і Олександру Шевчуку, який як керівник управління культури приділяє цьому достатньо багато уваги, - зазначив він насамперед.

І далі сказав про те, які й навіщо потрібні бібліотеки в сучасному світі:

- Зараз в уяві молодшого покоління бібліотека – це щось нудне, нецікаве, куди ти приходиш у студентські роки за необхідності, а потім все, що хочеться почитати - є в інтернеті. Тому для читачів вже роблять щось з елементами шоу. Я думаю, хай буде що завгодно – аби люди більше читали якісної літератури. Тоді більше в нас буде розумних людей у суспільстві, у владі і де завгодно. Треба зобов’язати всіх чиновників, чим вищий рівень, звіт здавати, скільки і яких книжок він чи вона прочитали. Може, в нас тоді менше буде випадкових на високі державні посади. Тому створювати такі простори – це дуже важливо, і  сподіваюся, що це не останній такий проєкт. Головне – щоб тут завжди були відвідувачі: з книжками, з чашкою кави, з ноутбуком, можливо, хтось буде готуватися до курсової, хтось просто читатиме для душі, хтось іще з якоюсь метою – не важливо. Головне, щоб люди читали, - підкреслив він.

Керівник управління культури та туризму міської ради Олександр Шевчук зазначив, що такі осередки у майбутньому мають бути в усіх філіях бібліотеки.

Бібліотечний фонд ЦБС на сьогодні має понад 110 тисяч примірників. Щороку тут обслуговується понад 9000 користувачів. Творчий колектив складається з 30 бібліотечних працівників. У міській бібліотеці тільки протягом цього року реалізовані такі проєкти як "Файнбук", ПОЛІС (Поліція і Спільнота), "Університет 60 "плюс", серед конкурсів: "Книга року", "Створимо логотип ЦБС разом!".

 

Прес-служба Чернігівської міської ради

Останні новини Чернігівщини

 У КНП «Корюківська центральна районна лікарня» встановлено новий кольпоскоп.

У КНП «Корюківська центральна районна лікарня» встановлено новий кольпоскоп. 15:17

Це обладнання, що працюватиме у жіночій консультації, дозволяє діагностувати захворювання шийки матки: на монітор за допомогою високоточної оптичної системи виводиться збільшене зображення в кольорі, а пацієнтка може сама бачити процес дослідження.

Про організацію Всеукраїнського конкурсу  наукових робіт імені Олександра Яременка «Актуальні проблеми молодіжної та сімейної політики»

Про організацію Всеукраїнського конкурсу наукових робіт імені Олександра Яременка «Актуальні проблеми молодіжної та сімейної політики» 15:14

Державна установа «Державний інститут сімейної та молодіжної політики» з метою виявлення та підтримки обдарованої студентської молоді, молодих вчених, створення умов для її творчого зростання, підготовки наукових кадрів вищої кваліфікації започатковує

За минулу добу в Чернігівській області вакциновано 311 осіб

За минулу добу в Чернігівській області вакциновано 311 осіб 15:08

З початку вакцинальної кампанії станом на 17.01.2022 року в області щеплено всього 765 208 осіб.

Молодь Бахмацької та Кіптівської громад знають як змінювати життя навколо себе

Молодь Бахмацької та Кіптівської громад знають як змінювати життя навколо себе 14:59

Активна молодь Кіптівської та Бахмацької громад навчилась складати плани дій для реалізації молодіжних ідей на тренінгах, які провів Центр «Доброчин» 13 та 14 січня 2022 року.

Як укласти декларацію на Чернігівщині: інструкція з пошуку лікаря

Як укласти декларацію на Чернігівщині: інструкція з пошуку лікаря 14:54

Сімейний лікар — це той фахівець, до якого варто звертатися при перших проблемах зі здоров’ям, якщо мова не про екстрену медичну допомогу. Якщо турбують якісь незрозумілі симптоми, дискомфорт чи біль. Потрібна консультація, встановлення діагнозу, складання графіку вакцинації у разі порушення календаря щеплень, електронний рецепт на “Доступні ліки”, інсулін та електронні направлення.