«Ніч перед Різдвом» запрошує глядачів
Чернігівський драмтеатр повертається до повноцінного життя і розпочинає вдихати в кожного новорічну дивовижну чудасію, дарувати відчуття казки в ці зимові вечори не лише чернігівським прихильникам театрального мистецтва.
Після чергової карантинної перерви 20 грудня наші актори зробили новорічний настрій столичним глядачам в приміщенні Міжнародного центру культури і мистецтв Федерації профспілок України (Жовтневий палац) виставою «Ніч перед Різдвом» у постановці Андрія Бакірова.
Кияни не шкодували рук для аплодисментів, а актори сил для сценічних перевтілень. Оксана, Вакула, Чорт та Солоха, а також інші герої вистави настільки хвилюють серця киян, що ті переглядають «Ніч перед Різдвом» знову і знову та щиро вірять в передноворічні дива.
Чернігівці та гості нашого міста також мають змогу торкнутися до гоголівського творіння, побачити, які ж чудасії відбуваються в передріздвяний час, адже в останні дні грудня ми представимо вашій увазі цю виставу декілька разів, аби кожен зміг прийти і повірити в дива!
Не відмовляйте собі в передноворічному театральному задоволенні і отримаєте казковий настрій на весь рік!
Чернігівський Драмтеатр ім.Шевченка
Останні новини Чернігівщини
Грантова підтримка агробізнесу: актуальні програми та особливості їх реалізації на Чернігівщині 10:54
Цього року, як і в попередні, агропромислові виробники Чернігівської області або ж ті, які лише планують реалізувати себе в цій сфері, можуть скористатися державною допомогою. Якою саме – розповів сьогодні на брифінгу в медіацентрі ОВА директор Департаменту агропромислового розвитку ОДА Олег Крапивний.
Соціальний бізнес громади: у Гончарівській ТГ відкрили комунальну пекарню 10:37
Під час робочого візиту в Гончарівську громаду начальник Чернігівської ОВА В’ячеслав Чаус зосередив увагу на проєктах місцевого комунального підприємства.
Незаконна порубка лісу на понад 1 млн грн – судитимуть лісника на Прилуччині 10:03
Прокурорами Прилуцької окружної прокуратури направлено до суду обвинувальний акт стосовно в.о. лісничого районного агролісогосподарства за фактом пособництва незаконній порубці дерев та їх перевезенні, вчиненому за попередньою змовою групою осіб, що спричинило тяжкі наслідки (ч. 5 ст. 27 ч. 4 ст. 246 КК України).
Чернігів будує єдину цифрову освітню екосистему: підписано меморандум із офіційним партнером Google for Education 10:19
Управління освіти Чернігівської міської ради зробило стартегічний крок у цифровій трансформації галузі — підписано меморандум про співпрацю з офіційним партнером Google for Education в Україні.
Надзвичайні події в області за останню добу 09:47
Протягом минулої доби зареєстровано 6 небезпечних подій, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 5 пожеж. Внаслідок цих подій загинула 1 особа та 3 особи постраждали.