Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 26 січня, 18:49:15

У Ніжинському виші перший випуск професійних музикантів – громадян Китайської НР

13.12.2021   08:00Агенцiя

Декілька років поспіль в магістратурі Навчально-наукового інституту мистецтв імені Олександра Ростовського за різними освітніми програмами навчаються здобувачі з Китайської Народної Республіки.

 

Навчально-науковий Інститут мистецтв імені Олександра Ростовського Ніжинського державного університету імені Миколи Гоголя гостинно прийняв до своїх лав здобувачів магістерської освітньої програми 025 «Музичне мистецтво», які найближчими днями готуються виступити з власними творчими проєктами в межах фахової підсумкової атестації. В актовому залі Гоголівського корпусу проводяться останні репетиції, йде напружена підготовка концертних програм: уточнюються специфічні особливості інтерпретації музичних творів, затверджується сценічний імідж кожного виконавця.

Команда викладачів з фахових дисциплін забезпечила достойний рівень виконавської майстерності випускників: клас фаху та диригування народного артиста України, професора М. О. Шумського представляє Хун Веньцзє; клас фаху, концертмейстерства та камерного ансамблю кандидата педагогічних наук, доцента Л. В. Гусейнової представляє Ван Лівень; клас диригування кандидата педагогічних наук, доцента Т. В. Раструби та клас фаху викладача Л. В. Кавунника представляють здобувачі Лі Яньтун та Ці Іень.

В ансамблі з випускниками, як важливі учасники навчально-творчого процесу, виступають і концертмейстери, що супроводжують підготовку та реалізацію творчих проєктів: кандидат мистецтвознавства, доцент Т. В. Ляшенко, кандидат педагогічних наук, доцент О. М. Павленко та О. А. Синельникова.

Останні новини Чернігівщини

На дистанційне навчання у Чернігові будуть переводити класи, де хворіє понад 30% учнів, і школи, де більше 50% таких класів

На дистанційне навчання у Чернігові будуть переводити класи, де хворіє понад 30% учнів, і школи, де більше 50% таких класів 08:57

Рішенням міської Комісії з питані техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, прийнятим сьогодні, 25 січня, встановлені критерії для переведення шкіл та окремих класів у Чернігові на дистанційне навчання у зв’язку з захворюваністю учнів.

На Чернігівщині оголошено конкурсний відбір на 40 посад поліцейських офіцерів громади

На Чернігівщині оголошено конкурсний відбір на 40 посад поліцейських офіцерів громади 08:54

Оголошено відбір на посади поліцейських офіцерів громади з обслуговування 32-х територіальних громад у всіх районах Чернігівської області.

Поліція Чернігівщини повідомила мешканцю Сновська про підозру у підпалі церкви та скоєнні крадіжок

Поліція Чернігівщини повідомила мешканцю Сновська про підозру у підпалі церкви та скоєнні крадіжок 08:50

Співробітники Корюківського відділу поліції викрили мешканця Сновська, який підозрюється у підпалі церкви та скоєнні низки крадіжок з храму та господарств місцевих мешканців.

Корюківську РДА очолить Іван Ващенко

Корюківську РДА очолить Іван Ващенко 08:35

Відповідне розпорядження №5/2022-рп Президент України Володимир Зеленський підписав 25 січня.

В’ячеслав Чаус у Сновську: перспективи училища, проблеми гімназії та міст на капремонті

В’ячеслав Чаус у Сновську: перспективи училища, проблеми гімназії та міст на капремонті 08:32

Свій робочий візит у Сновську громаду голова Чернігівської облдержадміністрації В’ячеслав Чаус розпочав із відвідування закладів освіти — Сновського вищого професійного училища лісового господарства та міської гімназії.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини