Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 18 січня, 21:09:29

Деснянська громада готує проєкт розвитку туризму

09.12.2021   12:27Агенцiя

Команда Деснянської громади працює над розробкою проєкту розвитку туристичного потенціалу територій для отримання фінансування від Українського культурного фонду.

Про це розповіла Євгенія Кузнєцова, представниця Деснянської селищної ради.

«Ми маємо унікальний Міжрічинський регіональний ландшафтний парк, у якому є цікаві для туристів локації. Ми хочемо об’єднати 5 таких місць в громаді у єдиний туристичний маршрут, обладнати його, продумати яким чином можна монетизувати потік туристів», - наголосила Євгенія Кузнєцова.

Сьогодні команда Регіонального офісу «U-LEAD з Європою» в Чернігівській області провела онлайн консультацію для фахівців громади. Говорили про підготовку проєктів для УКФ, вимоги та типові помилки, які роблять проєктанти.

Олександра Фадєєва, залучена експертка «U-LEAD з Європою», розповіла про вимоги фонду та проєкти за схожою тематикою.

«Варто звернути увагу на кількість локацій, які ви хочете пов’язати маршрутом, визначити кількість туристів, яких зможете залучити. Також необхідно продумати хто буде балансоутримувачем локацій, та за які кошти після проєкту буде все це функціонувати. На ці деталі звертають значну увагу оцінювачі», - розповіла Олександра Фадєєва.

Сьогодні грантовий сезон УКФ вже розпочався і збір проєктів триватиме до січня, а в окремих лотах до лютого 2022 року. Ось тут вся детальна інформація про лоти https://ucf.in.ua/news/01-11-2021

Громада має можливість разом із Олександрою Фадєєвою пропрацювати проєкт та якісно його підготувати до конкурсу. Людмила Чабак, радниця із децентралізації та місцевого самоврядування також долучилась до роботи та консультування.

Програма для України з розширення прав і можливостей на місцевому рівні, підзвітності та розвитку «U-LEAD з Європою» спільно фінансується ЄС та його державами-членами Німеччиною, Польщею, Швецією, Данією, Естонією та Словенією для підтримки України на її шляху до зміцнення місцевого самоврядування. U-LEAD сприяє прозорому, підзвітному та багаторівневому управлінню в Україні, яке відповідає на потреби громадян, та розширює можливості громад.

Останні новини Чернігівщини

На Чернігівщині торік майже 2,5 тис. безробітних пройшли професійне навчання

На Чернігівщині торік майже 2,5 тис. безробітних пройшли професійне навчання 16:34

Протягом 2021 року 2463 безробітних набували нових професій та підвищували кваліфікацію за направленням обласної служби зайнятості. Усі - на замовлення роботодавців під конкретні робочі місця.

На Чернігівщині фахівці Держпродспоживслужби взяли участь у зборах пасічників Понорницької територіальної громади

На Чернігівщині фахівці Держпродспоживслужби взяли участь у зборах пасічників Понорницької територіальної громади 16:31

16 січня у приміщенні Понорницької селищної ради пройшли збори пасічників територіальних громад Новгород-Сіверського району.

Аудитори Чернігівщини протягом січня – грудня 2021 року забезпечили відшкодування втрат на суму понад 61 млн грн

Аудитори Чернігівщини протягом січня – грудня 2021 року забезпечили відшкодування втрат на суму понад 61 млн грн 16:27

За результатами проведених протягом січня – грудня 2021 року заходів державного фінансового контролю фахівці Управління Північного офісу Держаудитслужби в Чернігівській області виявили порушень, що призвели до втрат фінансових та матеріальних ресурсів, на загальну суму 192,5 млн грн, та втрат через неефективні управлінські рішення на суму понад 1,3 млрд грн.

Чернігівський обласний театр ляльок ім. Олександра Довженка взяв участь у святковій акції «Різдвяний караван казок» для дітей, які проживають на прифронтових територіях Донбасу

Чернігівський обласний театр ляльок ім. Олександра Довженка взяв участь у святковій акції «Різдвяний караван казок» для дітей, які проживають на прифронтових територіях Донбасу 16:13

У Різдвяні Новорічні свята уся малеча країни чекає на диво і казку. Та особливої уваги і позитивних святкових емоцій потребують діти, які проживають на прифронтових територіях Донбасу.

Військовослужбовця засуджено за неодноразове залишення місця служби: 3 роки за гратами

Військовослужбовця засуджено за неодноразове залишення місця служби: 3 роки за гратами 16:08

За публічного обвинувачення Чернігівської спеціалізованої прокуратури у військовій та оборонній сфері Центрального регіону засуджено військовослужбовця військової служби за контрактом, який повторно ухилявся від військової служби, вже маючи вирок за аналогічний злочин.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини