Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 5 грудня, 22:58:21

Деснянська громада готує проєкт розвитку туризму

09.12.2021   12:27Агенцiя

Команда Деснянської громади працює над розробкою проєкту розвитку туристичного потенціалу територій для отримання фінансування від Українського культурного фонду.

Про це розповіла Євгенія Кузнєцова, представниця Деснянської селищної ради.

«Ми маємо унікальний Міжрічинський регіональний ландшафтний парк, у якому є цікаві для туристів локації. Ми хочемо об’єднати 5 таких місць в громаді у єдиний туристичний маршрут, обладнати його, продумати яким чином можна монетизувати потік туристів», - наголосила Євгенія Кузнєцова.

Сьогодні команда Регіонального офісу «U-LEAD з Європою» в Чернігівській області провела онлайн консультацію для фахівців громади. Говорили про підготовку проєктів для УКФ, вимоги та типові помилки, які роблять проєктанти.

Олександра Фадєєва, залучена експертка «U-LEAD з Європою», розповіла про вимоги фонду та проєкти за схожою тематикою.

«Варто звернути увагу на кількість локацій, які ви хочете пов’язати маршрутом, визначити кількість туристів, яких зможете залучити. Також необхідно продумати хто буде балансоутримувачем локацій, та за які кошти після проєкту буде все це функціонувати. На ці деталі звертають значну увагу оцінювачі», - розповіла Олександра Фадєєва.

Сьогодні грантовий сезон УКФ вже розпочався і збір проєктів триватиме до січня, а в окремих лотах до лютого 2022 року. Ось тут вся детальна інформація про лоти https://ucf.in.ua/news/01-11-2021

Громада має можливість разом із Олександрою Фадєєвою пропрацювати проєкт та якісно його підготувати до конкурсу. Людмила Чабак, радниця із децентралізації та місцевого самоврядування також долучилась до роботи та консультування.

Програма для України з розширення прав і можливостей на місцевому рівні, підзвітності та розвитку «U-LEAD з Європою» спільно фінансується ЄС та його державами-членами Німеччиною, Польщею, Швецією, Данією, Естонією та Словенією для підтримки України на її шляху до зміцнення місцевого самоврядування. U-LEAD сприяє прозорому, підзвітному та багаторівневому управлінню в Україні, яке відповідає на потреби громадян, та розширює можливості громад.

Останні новини Чернігівщини

4 грудня - цей день в Україні та в світі

4 грудня - цей день в Україні та в світі 11:34

ДЕНЬ 284 РОСІЙСЬКА АГРЕСІЯ - DAY 284 RUSSIAN AGRESSION

Чернігівщина повертається до графіків відключення електроенергії «чотири через чотири»

Чернігівщина повертається до графіків відключення електроенергії «чотири через чотири» 17:30

Від сьогодні АТ «Чернігівобленерго» знову запровадило графіки погодинних відключень електроенергії «чотири через чотири»

На Чернігівщині за тиждень госпіталізовано 57 осіб з COVID-19

На Чернігівщині за тиждень госпіталізовано 57 осіб з COVID-19 17:28

За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОВА, станом на 2 грудня в області зареєстровано 964 активних випадки коронавірусної хвороби.

3 грудня - цей день в Україні та в світі

3 грудня - цей день в Україні та в світі 17:22

ДЕНЬ 283 РОСІЙСЬКА АГРЕСІЯ - DAY 283 RUSSIAN AGRESSION

За втручання прокуратури до спеціального фонду охорони навколишнього природного середовища стягнуто майже 1,5 млн. грн.

За втручання прокуратури до спеціального фонду охорони навколишнього природного середовища стягнуто майже 1,5 млн. грн. 17:20

Рішенням Господарського суду Чернігівської області від 30.11.2022 задоволено позов прокурора та зобов’язано постійного лісокористувача відшкодувати майже 1,5 млн. грн шкоди,

АНОНСИ ПОДІЙ