«Треба нагадувати суспільству про те, яку ціну заплачено за наш спокій тут…»
Напередодні Дня захисника України у бібліотеці ім.. М. Коцюбинського відбулася презентація збірки поезій Людмили Житнікової "Він музику любив, але ще більше - Україну".

Людмила Житнікова - громадська діячка, заступниця голови ГО "Єдина родина Чернігівщини", що об'єднує родини загиблих воїнів російсько-української війни. Вірші вона почала писати після загибелі на війні єдиного сина, Ігоря Нешка, якому і присвячена збірка. До збірки увійшли вірші, написані у 2016 - 2020 роках, деякі з них були надруковані у 2017 році в альманасі "Первоцвіт".
«Я ніколи раніше не писала віршів, більше того, навіть не любила їх читати, – говорить пані Людмила. – Перші рядки якось прийшли самі собою, вночі. Це порятунок моєї душі через це віршоване слово, це словесний пам’ятник моєму сину та всім загиблим у цій війні”.
Примірники збірку "Він музику любив, але ще більше - Україну" Людмила Житнікова передала в подарунок бібліотеці ім. М. Коцюбинського.
Останні новини Чернігівщини
На Чернігівщині поліцейські скерували до суду справу міжрегіональної організованої злочинної групи, яка створила нарколабораторію промислових масштабів 16:42
Слідчі поліції Чернігівщини завершили досудове розслідування та скерували до суду обвинувальний акт щодо членів організованої злочинної групи. Фігуранти створили потужну лабораторію з виготовлення психотропів з подальшим їх збутом оптовими партіями до різних областей України. Злочинний прибуток наркоділків щомісяця сягав понад 25 мільйонів гривень.
Дігтярівський професійний аграрний ліцей здійснює підготовку кадрів для сільського господарства 16:10
Наразі в закладі освіти триває вступна кампанія, а отже кожен випускник дев'ятого або одинадцятого класу може стати учнем цього профтеху.
У Чернігові демонтують ще понад 30 незаконних тимчасових споруд 15:47
На засіданні виконавчого комітету Чернігівської міської ради 9 липня 2025 року погодили рішення комісії з демонтажу тимчасових споруд. Йдеться про 32 об'єкти, які були встановлені без дозвільних документів у різних частинах міста.
У Прилуках поліцейські разом із рятувальниками продовжують проводити профілактичні рейди у місцях відпочинку поблизу водойм 15:07
Інспектори служби освітньої безпеки Прилуцького районного відділу поліції спільно з співробітниками ДСНС проводять профілактичну роботу серед населення, яка спрямована на запобігання нещасним випадкам під час літнього відпочинку біля води.
Поширював злочинний вплив та керував вчиненням злочинів – до 9 років за ґратами засуджено жителя Ніжинського району 14:47
За публічного обвинувачення прокурорів Чернігівської обласної прокуратури вироком Ніжинського міськрайонного суду затверджено угоду про визнання винуватості та визнано винним жителя Ніжинського району у встановленні та поширенні злочинного впливу, втягненні неповнолітнього у протиправну діяльність, незаконному придбанні та зберіганні з метою збуту особливо небезпечного наркотичного засобу, незаконному зберіганні наркотичних засобів без мети збуту, крадіжці та вимаганні (ч. 3 ст. 27 ч. 4 ст. 185, ч. 4 ст. 189, ч. 2 ст. 255-1, ч. 1 ст. 304, ч. 2 ст. 307, ч. 1 ст. 309 КК України).