Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 7 грудня, 12:47:54

Голова Чернігівської ОДА у філармонійному центрі

08.10.2021   10:52Агенцiя

7 жовтня 2021 року голова Чернігівської облдержадміністрації В’ячеслав Чаус ознайомився з ходом реставрації будівлі Чернігівського обласного філармонійного центру фестивалів та концертних програм.

Поінформував очільника області про хід реставрації, яка проходить в рамках програми Президента України “Велике будівництво”, генеральний директор — керівник художній філармонійного центру Сергій Теребун. У зустрічі взяли участь представники генпідрядників і субпідрядних організацій, які є виконавцями робіт.

Роботи з реставрації будівлі — пам’ятки архітектури місцевого значення — розпочалися у 2019 році коштом Державного фонду регіонального розвитку та обласного бюджету. За час реалізації проєкту були замінені на енергозберігаючі вікна і двері, відреставровано фасад, відремонтовано системи водостоку, покриття тротуару біля будівлі замінене на сучасне.  

Під час робочого візиту голова обласної державної адміністрації в деталях поцікавився будівельними роботами у дворику філармонійного центру, який після ремонту має стати не просто концертним майданчиком просто неба, а експериментальною творчою локацією для проведення інноваційних культурно-мистецьких заходів, ознайомився з ходом оновлення концертної зали філармонійного центру. Тут йде модернізація сценічного комплексу. Незабаром мають розпочатися загальнобудівельні роботи, будуть встановлені нові крісла, конструкція яких відповідатиме умовам, необхідним для збереженням унікальної акустики зали. Для людей з особливими потребами передбачені спеціальні місця у глядацькій залі, підйомник для доступу до неї, а також облаштовані з урахуванням їх потреб санвузли. “Держава витрачає кошти для того, щоб людям стало краще: щоб було комфортніше, щоб був якісніший звук, щоб доступ до зали мали всі люди, і маломобільні в тому числі”, - наголосив під час зустрічі В’ячеслав Чаус.

Підбиваючи підсумки візиту, очільник області сказав: “У цьому році об’єктів, на які спрямовуються кошти ДФРР,  в нас вісім, і з них сім об’єктів — це програма Президента України “Велике будівництво”. Загальна сума фінансування — більше 84 мільйонів гривень. Ми спілкуємось з кожним підрядником, намагаємось зробити все, щоб прискорити виконання робіт, але щоб це не вплинуло на їх якість. Дотримання термінів зі збереженням якості — це головне. Сьогодні під час зустрічі у філармонійному центрі я поспілкувався з генеральними підрядниками, субпідрядниками, з кожним — хто яку проблематику бачить по своєму напрямку діяльності. І я вважаю, що в нас є всі шанси відкрити даний об’єкт в цьому році”.

За словами генерального директора — керівника художнього обласного філармонійного центру Сергія Теребуна, роботи виконуються згідно із затвердженим графіком. “Першу чергу ми практично завершили, залишилося оснащення дворику і паркану, - каже Сергій Теребун. - Що стосується другої черги, тут більш складна ситуація, тому що йдеться про дуже широке коло робіт: встановлення зовнішнього декоративного освітлення, облаштування санвузлів, спеціальних місць в глядацькій залі та підйомника для людей з інвалідністю, облаштування сучасної вентиляційної системи з підігрівом та кондиціюванням, забезпечення сцени сучасною механікою і одягом, звуковим, світловим, мультимедійним обладнанням, проведення протипожежних заходів, ремонтні роботи вхідних тамбурів та глядацької зали... Втім, згідно з графіком робіт, до новорічних свят ми порадуємо глядачів Чернігівщини своїми творчими проєктами в оновленому філармонійному центрі!”

Прес-центр Чернігівського обласного філармонійного центру

Останні новини Чернігівщини

«Пліч-о-пліч Всеукраїнські шкільні ліги»: серед школярів області відбудуться змагання з чотирьох видів спорту

«Пліч-о-пліч Всеукраїнські шкільні ліги»: серед школярів області відбудуться змагання з чотирьох видів спорту 12:51

Перше засідання організаційного комітету щодо реалізації на Чернігівщині у 2023-2024 навчальному році проєкту «Пліч-о-пліч Всеукраїнські шкільні ліги» відбулось сьогодні під головуванням заступниці начальника ОВА Жанни Шерстюк.

До Дня святого Миколая діти загиблих Героїв отримують вітання та подарунки від громади Чернігова 12:47

До Дня Святого Миколая громада Чернігова підготувала привітання та подарунки для дітей, один з батьків яких загинув у російсько-українській війні, під час виконання службового обов'язку. Управління культури та туризму за підтримки Чернігівської міської ради організовує заходи для дітей різної вікової категорії.

Гроші ходять за людиною… 12:35

Це, зокрема, і про професійне навчання за сприяння служби зайнятості. У тих, хто не має затребуваної на ринку праці професії, є можливість отримати її безкоштовно. Так, діють програми з професійної підготовки, перепідготовки та підвищення кваліфікації, зокрема, як шляхом видачі сертифікатів безробітним, так і з наданням ваучерів для певних категорій населення.