У Вікіпедії пройде конкурс статей про культурну спадщину і видатних людей України
З 5 жовтня до 5 листопада триватиме конкурс з наповнення україномовного розділу Вікіпедії статтями про об'єкти культурної спадщини та видатних постатей України. Конкурс проводитиметься для бібліотекарів та бібліотекарок, однак долучитися можуть усі охочі.
Організатори — ГО «Вікімедіа Україна» та БФ «Бібліотечна країна».
7 та 19 жовтня ГО «Вікімедіа Україна» проведе вебінари для бібліотекарів і всіх охочих, де детально розкажуть про умови конкурсу.
У фондах бібліотек часто зберігаються рідкісні та цікаві видання на краєзнавчу тематику, доступ до яких є лише у відвідувачів та працівників закладу. Щоб поділитися інформацією про культурну спадщину та відомих людей, а разом з тим покращити Вікіпедію — найбільшу електронну енциклопедію, організатори конкурсу запрошують всіх охочих взяти у ньому участь.
Для цього потрібно зареєструватися у Вікіпедії й створити чи суттєво поліпшити принаймні одну статтю протягом конкурсного періоду згідно з правилами Вікіпедії.
Переможці зможуть виграти цінні призи та сувеніри для себе і своєї бібліотеки, а усі активні учасники й учасниці — пам’ятні сувеніри і сертифікати про участь.
Детальні умови та покрокова інструкція участі — на сторінці акції у Вікіпедії.
Для участі у вебінарах та для того, щоб отримувати новини конкурсу, реєструйтесь за посиланням.
Конкурс «Вікімедіа Україна» проводить уже вдруге. У межах конкурсу 2018 року бібліотекарі та користувачі із 45 бібліотек з усієї України створили та доповнили майже 300 статей.
Сторінка конкурсу у Вікіпедії: http://biblio.wikipedia.org.ua/
Зареєструватися на вебінар
Адреса організаторів для запитань і пропозицій — glam@wikimedia.org.ua
За інформацією громадської організації «Вікімедіа Україна»
Останні новини Чернігівщини
«Солодкий бізнес»: відкрити у Ніжині «Жу-жу shop» допоміг грант від служби зайнятості 14:23
Шоколад із мухомором, гінкго білоба, кондицепсом – і все це у м. Ніжині, що на Чернігівщині. Такі нестандартні рішення пропонує своїм клієнтам місцева підприємиця, засновниця крафтового бренду «Жу-жу shop» Оксана Труш.
СБУ та Нацполіція затримали у Чернігові агента фсб, який вчиняв замовні підпали у північних областях України 14:19
Контррозвідка Служби безпеки спільно з Національною поліцією затримали у Чернігові російського агента, який за завданням фсб здійснював підпали об’єктів критичної інфраструктури регіону.
48 фермерів Чернігівщини отримали допомогу на відновлення – як подати заявку 14:16
Програма підтримки сільського господарства від Mercy Corps продовжує працювати на Чернігівщині. У 2025 році 48 фермерів та агропідприємств області отримали фінансову допомогу.
Понад 300 тисяч гривень збитків на будівництві: на Ніжинщині перед судом постануть керівник медустанови та інженер технагляду 14:06
У Ніжинському районі Чернігівщини поліцейські викрили керівника медустанови у причетності до розтрати бюджетних коштів, а також інженера технагляду у службовій недбалості під час проведення будівництва лікарні.
У Чернігові заклали капсулу часу на будівництві житлових комплексів за підтримки Данії 14:04
У Чернігові розпочинається великий будівельний проєкт зі зведення багатоквартирного житла соціального призначення, що фінансує Фонд GAU Данії.