Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 8 листопада, 07:17:41

У бібліотеці Короленка відбулася презентація книги Марії Пузан «Лебеді над моїм життям»

23.09.2021   09:41Агенцiя

21 вересня у великому читальному залі КЗ «Чернігівська обласна універсальна наукова бібліотека ім. В. Г. Короленка» відбулася презентація книги віршів «Лебеді над моїм життям».

Її авторка Марія Пузан за фахом – учителька української мови та літератури. Марія Миколаївна живе в селі Піски Іванівської ОТГ Чернігівської області.

«Лебеді над моїм життям» – друга збірка у творчому доробку Марії Пузан. У книзі відтворені загальнолюдські й загальнонаціональні проблеми. У віршах пані Марії відчуваються велика любов до рідної землі, отчого дому, природи, занепокоєння долею сільського вчителя. Авторка щиро ділиться з читачем усім, що вабило, бентежило, а іноді і краяло серце.

З привітальним словом до присутніх звернулася директорка Чернігівської обласної універсальної наукової бібліотеки ім. В. Г. Короленка Інна Аліференко. У своєму виступі вона відзначила поетичний талант Марії Миколаївни й запросила її брати участь у поетичному фестивалі «Дотиком душі», який щорічно проводить обласна бібліотека.
Багато творів Марії Пузан покладено на музику. На презентації Марія Миколаївна читала вірші та виконувала свої пісні разом із Пісківським народним аматорським хоровим колективом «Барвінок». Адже вона вже понад сорок років співає в цьому хорі.

Щирі та дружні люди в Іванівській громаді. Люблять і шанують пані Марію рідні, друзі, земляки. Тому з радістю завітали до Чернігова на презентацію її книжки.
З привітанням до поетеси звернулася голова Іванівської ОТГ Олена Швидка. Вона говорила про важливість збереження національної культури, зокрема зазначила, що Іванівська ОТГ активно підтримує мистецько-культурний рівень громади. Не обійшлося й без приємного сюрпризу: Олена Петрівна подарувала колективу «Барвінок» баян.

Модераторка презентації Оксана Плаунова ознайомила присутніх з основними віхами життя та творчості авторки книги «Лебеді над моїм життям» Марії Пузан.

Оксана Плаунова,
головний бібліограф
Чернігівської ОУНБ ім. В. Г. Короленка

Останні новини Чернігівщини

Росіяни атакували енергетичну та транспортну інфраструктуру Чернігівщини 14:18

Вранці 7 листопада російські війська завдали ударів по об’єктах енергетичної та транспортної інфраструктури в Городнянській та Бахмацькій громадах.

Поліція затримала у Новгороді-Сіверському місцевого депутата, який у нетверезому стані чинив опір поліцейським 13:27

Перебуваючи з ознаками алкогольного сп’яніння, чоловік керував авто та відмовлявся надати документи. Крім того, чинив опір правоохоронцям. Нині його поміщено до ізолятора тимчасового тримання.

Жителя м.Чернігова засуджено за умиснезаподіяння тілесних ушкоджень співмешканцю матері, що спричинили смерть останнього 12:42

Чернігівською окружною прокуратурою доведено вину 32-річного місцевого жителя в умисному заподіянні співмешканцю своєїматерітяжких тілесних ушкоджень, тобто умисних тілесних ушкоджень, небезпечних для життя в момент заподіяння, що спричинили смерть потерпілого (ч.2 ст.121 КК України).

«Форум Добрих Справ» – «Сила громади» у Чернігові об’єднав волонтерів, військових, освітян, культурних діячів та громадських лідерів 12:20

6 листопада вперше у Чернігові в обласному художньому музеї ім. Г.Галагана пройшов «Форум Добрих Справ» – «Сила громади», який об'єднав волонтерів, благодійників, військових, освітян, культурних діячів, підприємців та громадських активістів з усієї України.

Іпотерапія для поранених захисників: психологи системи МВС Чернігівщини спільно з відомчою медустановою організували реабілітаційний захід 11:46

У Чернігові для бійців, які після поранення потребують фізичної та психологічної реабілітації, організували візит до кінно-спортивного клубу «Казка».

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини