П'ять громад Чернігівщини домовилися про співпрацю за проєктом «Туристичний кластер «Місцями козацької сили»»
15 вересня Ніжинський міський голова Олександр Кодола підписав Договір міжмуніципального співробітництва з головами Козелецької громади Валентином Бригінцем, Батуринської громади Леонідом Душею, Сухополов’янської громади Денисом Росовським, Парафіївської громади Галиною Петрушою.
Міський голова Олександр Кодола представив проект «Туристичний кластер «Місцями козацької сили»».
Даним проектом передбачається створення комплексного туристичного продукту у вигляді туристичного маршруту на території Козельця, Ніжина, Батурина, Сухополови та Парафіївки. Загальний бюджет проекту – 1 117 000 гривень, де 50% - сума грантової допомоги, яку ми спільно хочемо залучити від Програми DOBRE та 50% спільне фінансування громад- учасниць партнерства.
У рамках реалізації проекту пропонується облаштувати 2 візит-центри у Ніжині та Козельці з використанням козацької геральдистики, створити пересувну туристичну лавку у Сухополові, розробити відео-фільм про маршрут, закупити комп’ютерне обладнання для працівників культури та туризму у громадах, облаштувати у кожній громаді атракціон «Монетний двір», рекламувати маршруту у соціальних мережах та на веб-сайтах та виготовити сувенірні набори. Зазначений атракціон встановлюється у усіх громадах. На реверсі кожної монети буде залишатися відтиск гербу того козацького полку у якому знаходитиметься турист. У кінцевому підсумку турист складе малюнок з 5 гербів козацьких міст.
У середньому за одного туриста за екскурсійні квитки громади отримають 425 гривень, за послуги з харчування – 600 гривень, ночівля – 800 гривень з людини, сувеніри – 250 гривень. Послугами з ночівлі та харчування туристів забезпечуватимуть приватні структури розташовані на територіях громад з якими укладено меморандум співробітництво, який є відкритим до підписання.
Після підписання угоди договір буде зареєстрований у Міністерстві розвитку громад та території. Це стане першим міжмуніципальним проектом в історії Ніжина.
За інф.сайту Ніжинської міської ради
Останні новини Чернігівщини
«Стійке населення»: Фонд «Партнерство за сильну Україну» реалізовуватиме на Чернігівщині нову ініціативу 12:10
До жовтня 2027 року на Чернігівщині триватиме впровадження ІІ фази програми «Партнерство за сильну Україну». Йдеться, зокрема, про швидке реагування на надзвичайні ситуації, відновлення соціальної інфраструктури, стабільну роботу підприємств житлово-комунального господарства та підтримку економічної стійкості.
російські дрони атакували державні установи на Чернігівщині 12:08
Сьогодні вранці російські дрони атакували Прилуцьку міську раду та податкову у Новгород-Сіверському.
Надзвичайні події в області за останню добу 12:01
Протягом минулої доби зареєстровано 3 небезпечні події, а саме: 3 пожежі.
Чернігівські стрільці вибороли низку нагород на чемпіонаті України у Львові 11:58
З 30 березня до 04 квітня у Львові відбувся чемпіонат України зі стрільби кульової серед спортсменів 2006 року народження та молодших.
Дві срібні нагороди Олександра Лісогора на Континентальному кубку SLAVIC CUP у Словаччині 11:57
З 28 до 29 березня у Словаччині відбувся Континентальний кубок з лижних гонок SLAVIC CUP (міжнародні змагання FIS).