День Сосниці та відзначення 128 річниця від дня народження Олександра Довженка
11 вересня у Сосницькій громаді святкували День селища та відзначали 128-ї річниці від дня народження Олександра Довженка.
На початку заходу керівництво селища, представники органів державної влади, установ, підприємств, громадскість вшанували пам'ять загиблих Героїв Сосниччини – захисників України, полеглих при виконанні військового обов'язку в зоні операції Об'єднаних сил на Сході країни та Героїв Небесної Сотні, поклавши квіти у парку пам'яті. Потім відбувся спільний молебень за мир та благополуччя громади.
Вітальні слова усім учасникам святкового зібрання лунали з вуст селищного голови Андрія Портного.
Свято продовжилося концертною програмою за участі творчих колективів Сосницької громади, Талалаївського будинку культури, фолькльорного гурту «Тріо Калита» Чернігівського міського палацу культури, виступами вихованців дитячої музичної школи імені М.Ф.Полторацького.
Окрасою свята став виступ барабанщиць з міста Корюківка.
Також для бажаючих ознайомитись із селищем організатори підготували екскурсію вулицями Сосниці.
Для дітлахів працювали розважальні атракціони. Містечко майстрів представило до уваги відвідувачів справжні витвори мистецтв з кераміки, лозоплетіння, вишивки. А на майстер-класах всі охочі могли спробувати себе у гончарстві, петриківскому розписі чи виготовленні ляльок-мотанок та виробів зі шкіри.
Для любителів фотосесій зі смаком та фантазією були облаштовані святкові фотозони, де і діти, і дорослі, поодинці та цілими родинами могли зробити пам'ятні світлини.
Поласувати смаколиками, скуштувати куліш від мера та традиційні народні страви від старостатів громади відвідувачі мали змогу на фестивалі народних страв.
За підтримки мецената Романа Солодаренка та місцевих фермерів ввечері для жителів та гостей міста було організовано концертно-розважальну програму за участю гуртів ЖЕЛЕZЯКА, Banda Band, Hit of Band, вогняне шоу від Reiton, вокальні виступи Олени Михайлової та Світлани Письменної.
Особливим подарунком до свята став виступ гурту KOZAK SYSTEM.
За інформацією відділу інформаційного забезпечення
виконавчого апарату Чернігівської обласної ради
Останні новини Чернігівщини
Цифрова трансформація Чернігівщини: від енергонезалежних ЦНАПів до створення Офісу цифрових компетенцій 19:47
Чернігівська область продовжує впроваджувати сучасні цифрові рішення, що роблять державні сервіси доступнішими для кожного мешканця. Днями відбулася робоча зустріч за участі заступника голови ОДА Сергія Зенченка, фахівців Управління цифрової трансформації, регіональної координаторки програми EGAP Юлії Масляної та керівниці Агенції регіонального розвитку Ірини Сімонової.
Чий голос домінує в чернігівських новинах: результати гендерного моніторингу 19:43
В онлайн-медіа Чернігівської області чоловіки й надалі значно частіше фігурують у новинах, ніж жінки — як у ролі головних героїв матеріалів, так і як фахові коментатори та експерти.
Про ефективну комунікацію у сфері ветеранської політики – на нараді в ОВА 14:31
Як надалі збільшити на рівні області ефективність міжвідомчої взаємодії у сфері ветеранської політики – обговорювали на нараді, яку провів заступник голови Чернігівської ОДА Іван Ващенко.
Старт роботи над Стратегією розвитку Чернігівської громади: аналітика та опитування мешканців 14:16
Перше засідання робочої групи з розроблення проєкту Стратегії розвитку Чернігівської міської територіальної громади на період до 2027 року (з перспективою до 2034 року) та Плану заходів з її реалізації на 2026–2027 роки під головуванням заступника міського голови Віктора Геращенка відбулося 26 лютого.
“Симфонія тривалістю в життя” — оркестр “Філармонія” продовжує проєкт 14:13
І знову сцена Чернігівського обласного філармонійного центру належала Моцарту! Академічний симфонічний оркестр “Філармонія” (художній керівник та головний диригент — заслужений діяч мистецтв України Микола Сукач) продовжує реалізацію мистецького проєкту “Симфонія тривалістю в життя”, який передбачає виконання всіх симфоній великого австрійського композитора у хронологічній послідовності.