Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 1 квітня, 21:19:25

Музика американських композиторів у виконанні оркестру “Філармонія” під диригуванням Девіда Андре

11.09.2021   11:03Агенцiя

10 вересня 2021 року Девід Андре і музиканти Академічного симфонічного оркестру представили чернігівським глядачам велику концертну програму, в яку увійшли твори, написані відомими американськими композиторами — Ферді Грофе, Елмером Бернштайном, Самюелем Барбером, Аароном Коплендом, Джоном Вільямсом, Джоном Сузою.

“Ці твори —своєрідна музична картинка, що зображує Південний Захід Америки — ковбої, коні, рейнджери...”, - розповідає пан Андре.
Музикознавці відзначають: як диригент Девід Андре з великою повагою і обережністю ставиться до виконуваних творів. І при цьому — надихає музикантів, з якими працює. Ці риси могли помітити і численні глядачі, які прийшли на концерт американської музики, який презентували їм Девід Андре і Академічний симфонічний оркестр “Філармонія”.
Завершився виступ виконанням композиції “Зірки і смуги назавжди” Джона Сузи, яка є Національним маршем США, та Державного Гімну України. На виконанні Гімну України наполіг саме Девід Андре. Свого часу він був надзвичайно вражений його музикою, переслухав безліч варіантів виконання. І нарешті цього вечора сам виконав його з Академічним симфонічним оркестром “Філармонія”. “Гімн України — це те, що пробуджує і підносить Дух”, - зазначив диригент.

Прес-центр Чернігівського обласного філармонійного центру
фестивалів та концертних програм

Останні новини Чернігівщини

Новгород-Сіверські поліцейські затримали торгівця наркотиками 15:28

Оперативники та слідчі Новгород-Сіверського райвідділу поліції викрили незаконну діяльність 55-річного зловмисника, який систематично займався збутом наркотичних засобів. Зловмисника поміщено до ізолятора тимчасового тримання.

Про стан прибирання міста та подальші завдання — за підсумками наради 14:47

На щотижневій загальноміській нараді 31 березня начальник комунального підприємства «Муніципальна варта» Ігор Дєдіков прозвітував про результати інспектування території міста.

Учень з Чернігівщини виборов призове місце на Всеукраїнській олімпіаді з математики 14:18

Молодь Чернігівщини вкотре демонструє незмінне прагнення до підкорення нових наукових висот.

Чернігівщина серед призерів всеукраїнських змагань з легкоатлетичних метань 13:32

У період з 27 по 29 березня у Києві відбулися легкоатлетичні змагання: зимовий чемпіонат України з легкої атлетики з метань серед юнаків, І етап Кубку України з легкої атлетики з метань, а також всеукраїнські змагання «Пам’яті ЗТУ Піскунова Ю.О.».

На Новгород-Сіверщині поліцейські відсторонили від керування нетверезого водія, рівень алкоголю в крові якого у 17 разів перевищував допустиму межу 12:40

Днями у м. Семенівка Новгород-Сіверського району поліцейські викрили 47-річного водія, який керував транспортом у стані сильного алкогольного сп’яніння (3,44 проміле).

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини