Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 28 листопада, 18:19:52

Артисти філармонійного центру — учасники БатуринФесту “Шабля”

23.08.2021   18:05Агенцiя

Виступи Академічного народного хору Чернігівського обласного філармонійного центру під орудою заслуженого діяча мистецтв України Володимира Коцура та солістів колективу концертних виконавців стали одними з найяскравіших моментів цьогорічного, вже третього за ліком, Міжнародного фестивалю козацької культури БатуринФест “Шабля”.

21-22 серпня 2021 року у Батурині — столиці Гетьманської України — проходило це захоплююче дійство, головна ідея якого — мистецьке втілення гасла гетьмана Івана Мазепи “Же през шаблю маєм право”.
В урочистому відкритті цьогорічного БатуринФесту взяли участь почесні гості, воїни — захисники сучасної України, а ще — самі гетьмани, для яких Батурин був столицею.
На сценічному майданчику на Співочому полі парку “Кочубеївський” колективи і солісти змінювали один одного, даруючи глядачам свої сповнені національного колориту виступи. Концерт Академічного народного хору відбувся у другий фестивальний день. Представлена програма, в яку увійшли, зокрема, такі композиції як “Їхав  козак містом”, “Джарочка”, “На вулиці музиченько грає”, “Циганська сюїта”, “Розквітне сад на Україні”, презентувала глядачам справжні зразки національного вокально-хореографічного і інструментального мистецтва: віртуозність виконання і розмаїтість творів не залишили байдужим жодного гостя фестивалю “Шабля”.
А програма солістів колективу концертних виконавців обласного філармонійного центру продемонструвала глядачам справжню потужність сучасного вітчизняного естрадного мистецтва. Виконавська майстерність заслужених артистів України Володимира Гришина, Олега Подольського, Сергія Сулімовського, а також Катерини Іващенко, Марини Коваленко, Яни Сидоренко, Марини Маккей, В’ячеслава Мацвійка, Макса Пузана, артистів Театру танцю “Екватор” під орудою Віктора Войникова визначила невпинний драйв мистецької частині БатуринФесту “Шабля-2021”.
У концерті, який провели артисти обласного філармонійного центру Інна Василенко і Дмитро Обєдніков, також взяли участь популярні українські колективи.
На “Шаблі-2021” працювали виставки майстрів українського традиційного декоративно-прикладного мистецтва, ярмарки, проходили спортивні турніри.

Прес-центр Чернігівського обласного філармонійного центру
фестивалів та концертних програм

 

Останні новини Чернігівщини

Вчинив дебош у магазині та втік ховатися у чужу квартиру: поліцейські вгамували агресивного чоловіка і передали його медикам 10:24

Співробітники Чернігівського райуправління поліції за силової підтримки роти поліції особливого призначення зупинили агресивну поведінку чоловіка, який влаштував погром в пивному магазині, а потім вдерся до чужої квартири в сусідній п’ятиповерхівці та зачинився там.

В області перевірятимуть готовність роботи автотранспорту в зимовий період 10:22

Комплекс заходів на автомобільному транспорті «Перевізник зима» буде відбуватися з 01 по 21 грудня 2023 року. Про це інформує Відділ державного нагляду (контролю) у Чернігівській області.

Діє програма безкоштовної професійно-технічної освіти для учасників бойових дій та осіб з інвалідністю внаслідок війни 10:20

Навчання здійснюється за кошти Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування України на випадок безробіття у Центрах професійно-технічної освіти Державної служби зайнятості, які на сьогодні діють у 8 областях України. Там можна пройти як первинну професійну підготовку, так і перепідготовку чи підвищення кваліфікації.

Надзвичайні ситуації в області за минулу добу

Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 10:17

Протягом минулої доби зареєстровано 8 небезпечних подій, а саме: 1 аварійну ситуацію на мережах життєзабезпечення та 7 пожеж.

28 листопада - цей день в Україні та в світі

28 листопада - цей день в Україні та в світі 09:15

ДЕНЬ 643 РОСІЙСЬКА АГРЕСІЯ - DAY 643 RUSSIAN AGRESSION

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини