У Чернігові презентували книгу “Ічнянці на війні проти російських окупантів"
18 серпня 2021 року у читальному залі Чернігівської обласної універсальної наукової бібліотеки імені В.Короленка відбулася презентація нової книги відомої волонтерки, голови громадської організації "Нескорені" Олесі Реути під назвою "Ічнянці на війні проти російських окупантів".

Олеся Реута фактично від початку російсько-української війни збирає матеріали про своїх земляків — героїв-ічнянців. Кілька років тому побачила світ укладена неї збірка “Ічнянці в АТО”. Книга "Ічнянці на війні проти російських окупантів" продовжує цю тему.
Зі словом вдячності за невтомну працю до авторки звернувся радник голови Чернігівської обласної ради Дмитро Никоненко.
У презентації книги "Ічнянці на війні проти російських окупантів" взяла участь і солістка Капели бандуристів ім. О.Вересая обласного філармонійного центру Алла Калашник.
Патріотична тема — особлива і особиста в її творчості. Вона представила учасникам заходу свої авторські композиції, об’єднані темою любові до Батьківщини: “А ти повернись...”, “Наскрізь”, “З піснею назавжди”. Це — про Батьківщину, за яку воюють і заради якої вмирають наші сучасники — ті, кому присвячена книга Олесі Реути.
Прес-центр Чернігівського обласного філармонійного центру
фестивалів та концертних програм
Останні новини Чернігівщини
На Чернігівщині поліцейські скерували до суду справу міжрегіональної організованої злочинної групи, яка створила нарколабораторію промислових масштабів 16:42
Слідчі поліції Чернігівщини завершили досудове розслідування та скерували до суду обвинувальний акт щодо членів організованої злочинної групи. Фігуранти створили потужну лабораторію з виготовлення психотропів з подальшим їх збутом оптовими партіями до різних областей України. Злочинний прибуток наркоділків щомісяця сягав понад 25 мільйонів гривень.
Дігтярівський професійний аграрний ліцей здійснює підготовку кадрів для сільського господарства 16:10
Наразі в закладі освіти триває вступна кампанія, а отже кожен випускник дев'ятого або одинадцятого класу може стати учнем цього профтеху.
У Чернігові демонтують ще понад 30 незаконних тимчасових споруд 15:47
На засіданні виконавчого комітету Чернігівської міської ради 9 липня 2025 року погодили рішення комісії з демонтажу тимчасових споруд. Йдеться про 32 об'єкти, які були встановлені без дозвільних документів у різних частинах міста.
У Прилуках поліцейські разом із рятувальниками продовжують проводити профілактичні рейди у місцях відпочинку поблизу водойм 15:07
Інспектори служби освітньої безпеки Прилуцького районного відділу поліції спільно з співробітниками ДСНС проводять профілактичну роботу серед населення, яка спрямована на запобігання нещасним випадкам під час літнього відпочинку біля води.
Поширював злочинний вплив та керував вчиненням злочинів – до 9 років за ґратами засуджено жителя Ніжинського району 14:47
За публічного обвинувачення прокурорів Чернігівської обласної прокуратури вироком Ніжинського міськрайонного суду затверджено угоду про визнання винуватості та визнано винним жителя Ніжинського району у встановленні та поширенні злочинного впливу, втягненні неповнолітнього у протиправну діяльність, незаконному придбанні та зберіганні з метою збуту особливо небезпечного наркотичного засобу, незаконному зберіганні наркотичних засобів без мети збуту, крадіжці та вимаганні (ч. 3 ст. 27 ч. 4 ст. 185, ч. 4 ст. 189, ч. 2 ст. 255-1, ч. 1 ст. 304, ч. 2 ст. 307, ч. 1 ст. 309 КК України).