Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 29 січня, 09:07:56

На свято Маковея - з мюзиклом «Село і люди»

16.08.2021   11:29Агенцiя

14 серпня в Україні – християнське свято Маковея, яке ще має назву першого медового Спасу. З цього дня починається «Спасівка» або великий Успенський піст. За давньою народною традицією людям на Маковія суворо заборонено сваритися та виконувати важку роботу. А ось відпочивати перед початком великих жнив можна.

Цього святкового дня до Іванівської об’єднаної територіальної громади завітали артисти Чернігівського обласного філармонійного центру з народним мюзиклом «Село і люди». Приміщення місцевого будинку культури ледь вмістило усіх бажаючих переглянути театралізоване музичне дійство, яке за три роки, з часу своєї прем’єри, стало надзвичайно популярним в територіальних громадах області. «І це недивно, адже сюжетна лінія мюзиклу, образи персонажів та музика, що лунає зі сцени, є надзвичайно близькими для селян. У них вони пізнають себе», - розповідає режисер-постановник дійства Дмитро Обєдніков. За його словами, іванівці надзвичайно тепло зустріли артистів. Вони підспівували, у залі постійно звучали сміх і оплески. «З такою публікою важко розставатися надовго, то ж при найближчій слушній нагоді ми раді будемо представити нашим шанувальникам й інші музичні проєкти філармонійного центру», - запевнив режисер.

Автором сценарію мюзиклу "Село і люди" є Світлана Бунзяк. В його сценічній постановці взяли участь концертні виконавці філармонійного центру: заслужені артисти України Володимир Гришин, Сергій Сулімовський та Олег Подольський, заслужена артистка естрадного мистецтва України Ніна Коцур, солісти Марина Маккей, Марина Коваленко, Тетяна Олійник, Іванна Подольська, Інна Василенко, Максим Пузан, Яна Корольова, Катерина Іващенко-Василяко, Анна Міхневич, Олександр Лузан, Ксенія Трубіна, Наталія Кислощаєва  та Юлія Литвин. Прекрасні танці продемонстрував Театр танцю “Екватор” у складі Віктора Войникова, Катерини Великої, Світлани Києвицької, Світлани Кугук, Івана Кузьменка та Марії Лагути.

Прес-центр Чернігівського обласного філармонійного центру фестивалів та концертних програм

Останні новини Чернігівщини

Вакцинація від COVID-19 по Чернігівській області

Вакцинація від COVID-19 по Чернігівській області 16:12

З початку вакцинації станом на 28.01.2022 року в області щеплено всього 781 977 осіб.

П’ять громад Чернігівщини будуть вчитися будувати демократичне та гендерно рівноправне суспільство

П’ять громад Чернігівщини будуть вчитися будувати демократичне та гендерно рівноправне суспільство 16:07

В шести областях України, серед яких і Чернігівська, реалізується друга фаза проєкту «Розбудова демократичного, мирного та гендерно-рівноправного суспільства в Україні».

Начальник регіонального управління Сил тероборони Юрій Колесніченко: Ми спроможні своєчасно поставити до строю необхідну кількість людей

Начальник регіонального управління Сил тероборони Юрій Колесніченко: Ми спроможні своєчасно поставити до строю необхідну кількість людей 15:45

В області цілодобово триває розгортання сил територіальної оборони. Цей процес останнім часом викликає багато запитань та вимагає не менше роз’яснень.

Малий та середній бізнес за рахунок сплати податків забезпечили більше половини надходжень до бюджетів територіальних громад Чернігівщини

Малий та середній бізнес за рахунок сплати податків забезпечили більше половини надходжень до бюджетів територіальних громад Чернігівщини 15:42

За 2021 рік до бюджетів усіх рівнів Чернігівської області суб’єктами господарювання середнього і малого бізнесу сплачено понад 7 млрд грн податків і зборів, що становить 50,4 відс. загальної суми надходжень.

На Чернігівщині бронзовий Ленін пішов з молотка за понад 700 тисяч гривень

На Чернігівщині бронзовий Ленін пішов з молотка за понад 700 тисяч гривень 13:05

П'ятиметровий пам'ятник придбала фірма із Запоріжжя. Його хочуть переплавити на продукцію.