Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 24 січня, 06:02:35

На Чернігівщини дитячий національно-патріотичний табір «Я - українець» закрив останню зміну літнього сезону 2021 року

16.08.2021   09:01Агенцiя

П’ятий рік поспіль громадська організація «Північні вовки» організовує дитячий національно-патріотичний табір «Я – українець» для активного відпочинку дітей від 9 до 16 років.

 

Метою проєкту організатори ставили зміцнення і збереження здоров'я дітей в процесі оздоровлення та відпочинку, творення сприятливих умов для залучення дітей до систематичного зайняття фізичною культурою і військово-прикладними видами спорту, організацію активного відпочинку в польових умовах, виховання патріотичної свідомості молоді, любові до Батьківщини, підвищення престижу військової служби, профілактику правопорушень, асоціальної поведінки.

Під час відпочинку діти тренувались у стрільбі із пневматичної зброї, вивчали топографічне орієнтування на незнайомій місцевості, навчались основам маскування та наданням невідкладної допомоги у різних ситуаціях. Крім того, у програмі дозвілля дітей були різноманітні рухливі спортивні ігри, творчі конкурси та спільні акторські проекти. Вечорами біля багаття співали українські патріотичні пісні та вели бесіди на історичні теми.

До виховної програми організаторами дитячого національно-патріотичного табору «Я - українець» також були залучені представники Національної поліції України, військові Збройних Сил України, представники Державної служби України з надзвичайних ситуацій і Державної прикордонної служби України.  Кожен за своїм напрямком проводили для дітей заняття, тренінги та показові виступи.

-  Для дітей у таборі ми створюємо умови, за яких кожен з вихованців розкриває свій прихований потенціал, - розповідає  організатор проєкту Олександр Стрішний. - Їх новий життєвий простір показує середовище, у якому кожен відчуває себе частиною команди і завжди зможе знайти підтримку друзів.  Спогади про перебування у таборі залишають у пам’яті дітей чудово проведений час та заряджають енергією до нових звершень на цілий рік. Багато дітей проводить літо у нашому таборі вже не перший рік і їх бажання повернутися до нас знову надихає нашу команду до постійного вдосконалення програми відпочинку. Ми також постійно підтримуємо зворотній зв'язок із батьками та прислухаємось до їх побажань щодо вдосконалення програми на наступний рік.

Служба зв’язків з громадськістю ОК «Північ», Світлана Халімоненко

Останні новини Чернігівщини

Small talk: 6 найпоширеніших помилок

Small talk: 6 найпоширеніших помилок 17:48

Спілкування з незнайомими людьми може викликати незручні паузи та дискомфорт. Звісно, з усіма мати гарні стосунки неможливо, але навчитись правильно вести розмову, навіть про погоду, моду, книги, необхідно.

Смачні рецепти вихідного дня: зимові салати, які можна приготувати без свіжих овочів

Смачні рецепти вихідного дня: зимові салати, які можна приготувати без свіжих овочів 17:29

Взимку купувати свіжі овочі не лише дорого. На смак вони також відрізняються від літніх, адже ростуть не на вулиці, а в теплицях.

Гороскоп на тиждень з 24 до 30 січня 2022 року

Гороскоп на тиждень з 24 до 30 січня 2022 року 17:12

Тиждень з 24 січня астрологічно буде дуже активним. У цей час зміниться загальне тло і підстави ухвалення рішень. Дедалі менше ухвалюватимуться інтуїтивні рішення. У цей час більшого значення набувають дії, засновані на конкретних планах.

23 січня - який день, свято та прикмети

23 січня - який день, свято та прикмети 17:03

23 січня у світі святкують День письма та День пирога. У церковному календарі День пам'яті святителя Григорія, єпископа Ніського та Пратулінських мучеників.