Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 29 січня, 10:10:35

Зразковий дитячий духовий оркестр"Ніжинські сурми" до 30-ліття Незалежності України

14.08.2021   11:31Агенцiя

Зразковий дитячий духовий оркестр"Ніжинські сурми"#Наша_незалежність #Марафон_30 Широка концертна діяльність. Участь в конкурсах та фестивалях різних рівнів. Пропаганда духової музики серед учнів та жителів міста. Виховання колективізму та взаємодопомоги в юних учасників колективу.

Протягом певних років на відділі духових інструментів працював духовий оркестр під керівництвом Облогіна А.В. та Тарапуна А.С.
Відновив роботу оркестр в 1977 році під керівництвом Шевчуна О.В. Так в 1980 році духовий оркестр музичної школи приймав участь в концертах та урочистих подіях міста та школи. В 1981 році оркестр був учасником заключного огляду-конкурсу творчих колективів (м. Чернігів). В цьому ж році духовий оркестр зайняв друге місце в марш параді міста присвяченому Дню перемоги.
З 1998 року духовий оркестр став працювати під керівництвом В.В.Карпренка.
 
Духовий оркестр приймає активну участь в концертній діяльності міста. Він постійний учасник Покровського ярмарку,бере активну участь в проведенні культурних заходів міста.
В 2000 році духовий оркестр ДМШ зайняв II місце на обласному конкурсі . В 2007 році оркестр приймав участь в міжнародному фестивалі який проходив в місті Чернігові. В цьому ж році духовий оркестр відзначив своє «30» річчя від дня заснування колективу. Київська кіностудія О.Довженка вела зйомки документального фільму про дитячий духовий оркестр музичної школи під назвою «Ніжинські віртуози». Не повну версію фільму в цьому році транслювали по телебаченню.
 
Духовий оркестр ДМШ приймав активну участь ,під час акцій протесту на центральному майдані міста помаранчевої революції. Оркестр приймав активну концертну діяльність в зборі коштів для учасників АТО. В період 2014-2021р став переможцем багатьох обласних регіональних, всеукраїнських та міжнародних конкурсів.
В 2017 році дитячому духовому оркестру ДМШ було присвоєно звання зразковий.
Художній керівник та диригент Зразкового дитячого духового оркестру "Ніжинські сурми" м. Ніжина Віталій Васильович Карпенко.

За матеріалами Управління культури і туризму

Останні новини Чернігівщини

Вакцинація від COVID-19 по Чернігівській області

Вакцинація від COVID-19 по Чернігівській області 16:12

З початку вакцинації станом на 28.01.2022 року в області щеплено всього 781 977 осіб.

П’ять громад Чернігівщини будуть вчитися будувати демократичне та гендерно рівноправне суспільство

П’ять громад Чернігівщини будуть вчитися будувати демократичне та гендерно рівноправне суспільство 16:07

В шести областях України, серед яких і Чернігівська, реалізується друга фаза проєкту «Розбудова демократичного, мирного та гендерно-рівноправного суспільства в Україні».

Начальник регіонального управління Сил тероборони Юрій Колесніченко: Ми спроможні своєчасно поставити до строю необхідну кількість людей

Начальник регіонального управління Сил тероборони Юрій Колесніченко: Ми спроможні своєчасно поставити до строю необхідну кількість людей 15:45

В області цілодобово триває розгортання сил територіальної оборони. Цей процес останнім часом викликає багато запитань та вимагає не менше роз’яснень.

Малий та середній бізнес за рахунок сплати податків забезпечили більше половини надходжень до бюджетів територіальних громад Чернігівщини

Малий та середній бізнес за рахунок сплати податків забезпечили більше половини надходжень до бюджетів територіальних громад Чернігівщини 15:42

За 2021 рік до бюджетів усіх рівнів Чернігівської області суб’єктами господарювання середнього і малого бізнесу сплачено понад 7 млрд грн податків і зборів, що становить 50,4 відс. загальної суми надходжень.

На Чернігівщині бронзовий Ленін пішов з молотка за понад 700 тисяч гривень

На Чернігівщині бронзовий Ленін пішов з молотка за понад 700 тисяч гривень 13:05

П'ятиметровий пам'ятник придбала фірма із Запоріжжя. Його хочуть переплавити на продукцію.