Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 29 січня, 08:31:29

“Сонячне сяйво над небом” з квартетом Денніса Аду

09.08.2021   11:00Агенцiя

“Sunlight Above The Sky” — “Сонячне сяйво над небом” 7 серпня 2021 року подарував глядачам, що зібралися у дворику обласного філармонійного центру, квартет Денніса Аду.

Джазові вечори у затишному дворику філармонійного центру об’єднують публіку, відкриту для яскравих емоцій. Сповнений емоцій джаз — традиційний і новаторський:  бі-боп, хард-боп, свінг — це і є програма “Sunlight Above The Sky”, презентована квартетом Денніса Аду.

Трубач, композитор, бенд-лідер, педагог — лише кілька іпостасей Денніса, однієї з найзнаковіших постатей на вітчизняній джазовій сцені, якого неодноразово визнавали кращим джазовим музикантом України. Разом з ним у Чернігові виступили Олександр Малишев — фортепіано, Олександр Ємець — контрабас, Павло Галицький — ударні.

Основу концертної програми “Sunlight Above The Sky” склали твори, що увійшли до однойменного другого альбому Денніса Аду, що побачив світ цього року. Альбом записувався в Україні за участі вітчизняних та американських музикантів. Також слухачі мали змогу наживо почути композиції з дебютного альбому “Influences”.

Прес-центр Чернігівського обласного філармонійного центру
фестивалів та концертних програм

Останні новини Чернігівщини

Вакцинація від COVID-19 по Чернігівській області

Вакцинація від COVID-19 по Чернігівській області 16:12

З початку вакцинації станом на 28.01.2022 року в області щеплено всього 781 977 осіб.

П’ять громад Чернігівщини будуть вчитися будувати демократичне та гендерно рівноправне суспільство

П’ять громад Чернігівщини будуть вчитися будувати демократичне та гендерно рівноправне суспільство 16:07

В шести областях України, серед яких і Чернігівська, реалізується друга фаза проєкту «Розбудова демократичного, мирного та гендерно-рівноправного суспільства в Україні».

Начальник регіонального управління Сил тероборони Юрій Колесніченко: Ми спроможні своєчасно поставити до строю необхідну кількість людей

Начальник регіонального управління Сил тероборони Юрій Колесніченко: Ми спроможні своєчасно поставити до строю необхідну кількість людей 15:45

В області цілодобово триває розгортання сил територіальної оборони. Цей процес останнім часом викликає багато запитань та вимагає не менше роз’яснень.

Малий та середній бізнес за рахунок сплати податків забезпечили більше половини надходжень до бюджетів територіальних громад Чернігівщини

Малий та середній бізнес за рахунок сплати податків забезпечили більше половини надходжень до бюджетів територіальних громад Чернігівщини 15:42

За 2021 рік до бюджетів усіх рівнів Чернігівської області суб’єктами господарювання середнього і малого бізнесу сплачено понад 7 млрд грн податків і зборів, що становить 50,4 відс. загальної суми надходжень.

На Чернігівщині бронзовий Ленін пішов з молотка за понад 700 тисяч гривень

На Чернігівщині бронзовий Ленін пішов з молотка за понад 700 тисяч гривень 13:05

П'ятиметровий пам'ятник придбала фірма із Запоріжжя. Його хочуть переплавити на продукцію.