Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 24 січня, 06:57:15

У Ніжині проведуть ІІІ Всеукраїнського музейного форуму

06.08.2021   10:30Агенцiя

Днями за ініціативи ніжинського міського голови Олександра Кодоли в приміщенні Ніжинської міської ради відбулася робоча зустріч щодо проведення в місті Ніжині ІІІ Всеукраїнського музейного форуму – унікального майданчика для діалогу, співпраці та обміну досвідом і передовими новаціями між музеями всієї України.

Під час робочої зустрічі було обговорено важливість  проведення ІІІ Всеукраїнського музейного форуму саме в м. Ніжині, адже Ніжин – відомий  в Україні осередок музеїв, серед яких окремо вирізняються музей «Поштова станція», «Рідкісна книга», картинна галерея Ніжинського державного університету ім. М.Гоголя, новостворений Будинок-музей Юрія Лисянського. Проведення даного заходу в Ніжині відповідає існуючій стратегії розвитку ніжинської громади й приверне увагу музейної спільноти до Ніжинщини, її культурної спадщини, туристичного потенціалу, відкриє нові можливості та створить сприятливий інвестиційний клімат для розвитку готельно-ресторанного бізнесу, актуалізує та посилить впроваджуваний нині процес зі створення в Ніжині туристично-інформаційного центру та історико-архітектурного заповідника.

ІІІ Всеукраїнський музейний форум має відбутися влітку 2022 р. та являтиме собою триденну подію, під час якої музейники працюватимуть в складі наукових секцій конференції, відвідають ніжинські музеї, візьмуть учать в різноманітних майстер-класах та презентації науково-популярних видань, сформують нові перспективи для розвитку і популяризації музейної справи України. За підсумками форуму буде видано спеціальний збірник наукових досліджень учасників форуму.  

Розуміючи всю відповідальність за проведення цього заходу, в ході робочої зустрічі було сформовано попередній організаційний комітет на чолі з ніжинським міським головою Олександром Кодолою, що в найближчі тижні розпочне свою діяльність. Першочерговими завданнями організаційного комітету є формування запрошень та їх розсилка по музеям України, збір наукових матеріалів  для збірника, розробка тематичної сторінки у соціальній мережі Facebook, підготовка плану заходів  форуму.

Валерій Салогуб, керуючий справами виконавчого комітету, презентував  партнерам зі столичних музеїв ніжинську брендову сувенірну продукцію,  яку планується вручити під час проведення музейного форуму у 2022 році кожному учаснику.

Управління культури  і туризму Ніжинської міської ради

Останні новини Чернігівщини

Small talk: 6 найпоширеніших помилок

Small talk: 6 найпоширеніших помилок 17:48

Спілкування з незнайомими людьми може викликати незручні паузи та дискомфорт. Звісно, з усіма мати гарні стосунки неможливо, але навчитись правильно вести розмову, навіть про погоду, моду, книги, необхідно.

Смачні рецепти вихідного дня: зимові салати, які можна приготувати без свіжих овочів

Смачні рецепти вихідного дня: зимові салати, які можна приготувати без свіжих овочів 17:29

Взимку купувати свіжі овочі не лише дорого. На смак вони також відрізняються від літніх, адже ростуть не на вулиці, а в теплицях.

Гороскоп на тиждень з 24 до 30 січня 2022 року

Гороскоп на тиждень з 24 до 30 січня 2022 року 17:12

Тиждень з 24 січня астрологічно буде дуже активним. У цей час зміниться загальне тло і підстави ухвалення рішень. Дедалі менше ухвалюватимуться інтуїтивні рішення. У цей час більшого значення набувають дії, засновані на конкретних планах.

23 січня - який день, свято та прикмети

23 січня - який день, свято та прикмети 17:03

23 січня у світі святкують День письма та День пирога. У церковному календарі День пам'яті святителя Григорія, єпископа Ніського та Пратулінських мучеників.