Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 6 березня, 21:17:19

Прилучани ярмаркуватимуть три дні напередодні Дня незалежності

31.07.2021   12:30Агенцiя

Цьогоріч Прилуки заполонять народні мелодії та радісний гамір урочистостей тридцятої річниці до Дня Незалежності.

У рамках святкування 30-ї річниці Незалежності прилучани ярмаркуватимуть із 21 по 23 серпня, а святкові заходи з нагоди державного свята продовжаться ще й 24 серпня. Яскраву самобутність Прилуччини полонить духовними традиціями й винятковим колоритом. Ярмарок до Дня незалежності прилучани святкуватимуть уперше.

Саме підготовку до урочистих заходів обговорили посадовці на засіданні організаційного комітету з питань проведення ярмаркових та загальноміських заходів з підготовки та відзначення в м.Прилуки 30-ї річниці незалежності України.

Міський голова Ольга Попенко дала відповідні доручення фахівцям щодо організаційних питань та для врегулювання фінансових питань щодо сплати організаційного внеску за участь у ярмарку.

Заступник міського голови Олександр Сивенко повідомив, що прилучани вперше ярмаркуватимуть три дні. На ярмарку будуть представлені вироби декоративно-прикладного мистецтва, промислові та продовольчі товари, продукція рослинництва, тваринництва та бджолярства. А народні умільці запропонують гончарні і ковані вироби, прикраси і вишиванки, витвори з дерева, а ще картини, обереги, гобелени, солом’яні брилі тощо.

Прилучани та гості міста матимуть можливість стати учасниками заходів. Кожен з гостей ярмарку, узявши гарний настрій, розпочне свою особисту мандрівку алеями демонстрацій та продажу продукції сільськогосподарської, переробної та легкої промисловості.

Заступник міського голови Тетяна Шкуренко ознайомила членів ярмаркому з планом розважальних заходів, що передбачаються на період ярмарку та з нагоди державних свят — Дня Державного Прапора України та Дня незалежності.

У рамках ярмарку працюватиме „Містечко розваг”, мистецька алея, де будуть представлені роботи прилуцьких митців тощо.

Також працюватиме концертний майданчик „Кольорові піснеспіви” біля пам’ятника Тарасові Григоровичу Шевченку.

Увечері 21 та 24 серпня на Центральній площі прилучани та гості міста зможуть переглянути концертну програму за участю творчих колективів міського Будинку культури та відомих виконавців України.

Відділ інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Прилуцької міської ради

Останні новини Чернігівщини

Грантова підтримка агробізнесу: актуальні програми та особливості їх реалізації на Чернігівщині 10:54

Цього року, як і в попередні, агропромислові виробники Чернігівської області або ж ті, які лише планують реалізувати себе в цій сфері, можуть скористатися державною допомогою. Якою саме – розповів сьогодні на брифінгу в медіацентрі ОВА директор Департаменту агропромислового розвитку ОДА Олег Крапивний.

Соціальний бізнес громади: у Гончарівській ТГ відкрили комунальну пекарню

Соціальний бізнес громади: у Гончарівській ТГ відкрили комунальну пекарню 10:37

Під час робочого візиту в Гончарівську громаду начальник Чернігівської ОВА В’ячеслав Чаус зосередив увагу на проєктах місцевого комунального підприємства.

Незаконна порубка лісу на понад 1 млн грн – судитимуть лісника на Прилуччині 10:03

Прокурорами Прилуцької окружної прокуратури направлено до суду обвинувальний акт стосовно в.о. лісничого районного агролісогосподарства за фактом пособництва незаконній порубці дерев та їх перевезенні, вчиненому за попередньою змовою групою осіб, що спричинило тяжкі наслідки (ч. 5 ст. 27 ч. 4 ст. 246 КК України).

Чернігів будує єдину цифрову освітню екосистему: підписано меморандум із офіційним партнером Google for Education

Чернігів будує єдину цифрову освітню екосистему: підписано меморандум із офіційним партнером Google for Education 10:19

Управління освіти Чернігівської міської ради зробило стартегічний крок у цифровій трансформації галузі — підписано меморандум про співпрацю з офіційним партнером Google for Education в Україні.

Надзвичайні події в області за останню добу 09:47

Протягом минулої доби зареєстровано 6 небезпечних подій, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 5 пожеж. Внаслідок цих подій загинула 1 особа та 3 особи постраждали.