Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 27 червня, 06:45:06

"Село і люди" - побутова історія, вплетена в музичну канву

15.07.2021   08:23Агенцiя

Народний мюзикл "Село і люди", прем’єрна постановка якого відбулася три роки тому, знову повертається на сцену Чернігівського обласного філармонійного центру. Цього разу у затишний дворик – літню креативну локацію, що набуває все більшої популярності серед відвідувачів центру.

За сюжетом мюзиклу, який придумали і втілили в життя режисер-постановник Дмитро Обєдніков та сценаристка Світлана Бунзяк, до мальовничого поліського села приїздить парубок з міста щоб побратися з  місцевою дівчиною... І все було б добре, якби не батьки молодят, які сваряться між собою, намагаючись вирішити за своїх дітей де їм краще після гучного весілля жити – в селі, чи в місті. Побутова історія, подібних яких в Україні немало, вплетена в музичну канву із репертуару гуртів ВВ, ТІК, Вєрки Сердючки та інших народних зірок.

14 липня 2021 року в народному мюзиклі "Село і люди" взяли участь концертні виконавці філармонійного центру: заслужені артисти України Володимир Гришин та Сергій Сулімовський, заслужена артистка естрадного мистецтва України Ніна Коцур, солісти Тетяна Олійник, Марина Маккей, Наталія Липницька, Марина Коваленко, Іванна Подольська, Інна Василенко, Дмитро Обєдніков, Максим Пузан, Яна Корольова, Катерина Іващенко, Анна та Дар’я Міхневич, Олександр Лузан, Ксенія Трубіна та Юлія Литвин. Прекрасні танці продемонстрував Театр танцю “Екватор” у складі Віктора Войникова, Катерини Великої, Світлани Києвицької, Світлани Кугук, Івана Кузьменка та Марії Лагути.

Звук  — Оксана Османова.
Художник зі світла — Олександр Єрмаков.
Художник — Ірина Хрикіна.

Публіка стоячи і тривалими оплесками зустріла останні акорди мюзиклу. Але на цьому дійство не завершилося. Приємним сюрпризом для неї стали… запашні весільні пиріжки, якими працівники філармонійного центру пригостили всіх охочих. Таким чином, музичний вечір в затишному дворику став не лише веселим, а ще й смачним.

Прес-центр Чернігівського обласного філармонійного центру фестивалів та концертних програм

Останні новини Чернігівщини

Патрульні розшукали водія, який залишив місце автопригоди, він був з ознаками спʼяніння 14:38

21 червня близько 17-ї години, на лінію 102 надійшло повідомлення про ДТП на парковці міського пляжу — водій авто Volkswagen Passat, рухаючись заднім ходом, здійснив наїзд на автомобіль заявниці Skoda Octavia та залишив місце події.

ебайдужість громадян допомогла патрульним виявити нетверезого мотоцикліста 14:16

21 червня ввечері на лінію 102 надійшло повідомлення: на парковці торгового центру на проспекті Левка Лукʼяненка їздить мотоцикліст, ймовірно, напідпитку. На місце направили екіпаж патрульних.

Чернігівщина – серед регіонів, які демонструють найкращі результати у впровадженні програми ментального здоров’я «Ти як?» 13:32

У межах ініціативи першої леді Олени Зеленської «Ти як?» днями відбулося п’ятнадцяте розширене засідання Міжвідомчої координаційної ради з питань охорони психічного здоров’я та надання психологічної допомоги особам, які постраждали внаслідок збройної агресії рф проти України.

У Чернігові відкрили мультиспортивну арену, встановлену за підтримки міста-побратима Аахена 12:45

Понад 500 юних спортсменів Чернігова отримали новий сучасний простір для тренувань. На території веслувальної бази ДЮСШ «Україна» на березі Десни офіційно розпочала роботу мультиспортивна ігрова арена з тренажерним обладнанням, встановлена завдяки підтримці міста-побратима Аахена в межах проєкту Німецького товариства міжнародного співробітництва (GIZ).

Мобільність у кризових умовах: 12 позашляховиків Mitsubishi стали на захист життєдіяльності громад завдяки надійному плечу підтримки німецьких партнерів THW 12:17

Завдяки багаторічній співпраці з Німецьким федеральним агентством з надання технічної допомоги Technisches Hilfswerk (THW) прифронтові територіальні громади Чернігівщини, для яких в умовах постійних ворожих атак надійний транспорт є питанням виживання та ефективності, отримали транспортні засоби Mitsubishi L 200 Double cabine GL в кількості 12 одиниць.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини