Напередодні Міжнародного дня друзів відбулося чергове засідання Центру творчого спілкування "Позитив"
6 червня, напередодні Міжнародного дня друзів (9 червня), у Мистецькій вітальні Чернігівської ОУНБ ім. В. Г. Короленка відбулося чергове засідання Центру творчого спілкування "Позитив".

Інтелігенція нашого міста – психологи, поети, директор і співробітники Чернігівської обласної наукової медичної бібліотеки, творчі особистості – спілкувалася більше двох годин у цілющих вібраціях краси слова та Позитиву.
Засновниця й голова Центру творчого спілкування "Позитив", чернігівська художниця та поетеса Тетяна Тимошенко відкрила засідання власними віршами й налаштувала присутніх на злагоду, взаєморозуміння та добро.
Засновниця й керівниця центру "Джерело" Ірина Бондаренко ознайомила гостей із медитацією "Сила роду". Світлана Яснева, Алла Шокотько, Марина Орлова пройняли присутніх до глибин душі своєю поезією. Була присутня і Лариса Ганненко, чиї картини, вишиті стрічками, експонуються в Мистецькій вітальні на виставці робіт майстринь Чернігівщини "Чуттєві витвори маминої любові".
Чудовим доповненням до свята поезії стали музикотерапія та зцілення мистецтвом. Усім відомо, що музика – це потужний лікувальний засіб впливу на психічний і фізичний стан людини. (Вона поступається у знятті стресу лише читанню, на 68%.)
Завідувачка відділу мистецтв Бібліотеки Лариса Поліщук ознайомила гостей з практичними порадами домашньої музикотерапії та провела гармонізуючий тренінг на основі Арії із сюїти № 3 Й. С. Баха та "Мелодії" з опери "Орфей та Еврідіка" К. Глюка.
Чернігівська обласна універсальна наукова бібліотека імені В.Г. Короленка
Останні новини Чернігівщини
Україна — чемпіон Європи з футболу серед спортсменів з наслідками ДЦП: серед переможців Артем Гурінов із Чернігівщини 14:29
З 13 до 24 серпня у місті Лафборо (Великобританія) відбувся чемпіонат Європи з футболу серед осіб з наслідками ДЦП в якому взяли участь 8 європейських команд.
Ордени та почесні звання: Президент України відзначив жителів Чернігівщини з нагоди Дня Незалежності 14:27
За вагомий особистий внесок у розвиток різних сфер суспільного життя, сумлінне виконання професійного обов’язку нагороджено освітянку, правоохоронницю та медиків з Чернігівщини. Про це йдеться в Указі Президента України №616/2025 «Про відзначення державними нагородами України з нагоди Дня Незалежності України».

Тимчасово припинено гаряче водопостачання за низкою адрес 14:25
До уваги споживачів КП «Теплокомуненерго»! З 10:00 до 16:00 25 серпня, у зв’язку з проведенням аварійно-ремонтних робіт, тимчасово припинено гаряче водопостачання за адресами:

Передавала ворожим спецслужбам дані про військову техніку та знімала будівлю ТЦК – викрито жительку Чернігова 14:23
За процесуального керівництва Чернігівської обласної прокуратури повідомлено про підозру жительці міста Чернігова у державній зраді, вчиненій в умовах воєнного стану (ч. 2 ст. 111 КК України).

Професія за державний кошт 14:22
На Чернігівщині вже 46 учасників бойових дій та громадян з інвалідністю внаслідок війни обрали безоплатне професійне навчання в межах експериментального проєкту, який реалізує служба зайнятості. Нагадаємо, програма стартувала восени 2023-го року.