Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 12 грудня, 11:32:37

Дует авторської пісні Інна і Тетяна Чабан отримала почесну нагороду ім. Франца Кафки

31.05.2021   12:14Агенцiя

Письменниця з Красної Тетяна Грицан, Надія Бойко (м. Львів), Михайло Большаков (Одещина), Лариса Волошенюк (м. Луцьк), Олександр Давидов (м. Дніпро), дует авторської пісні Інна і Тетяна Чабан (Чернігів) стали нещодавно лауреатами Міжнародної літературно-мистецької премії імені Франца Кафки (Німеччина – Австрія – Чехія).

Їх нагороджено за значну творчу діяльність за поданням Міжнародної літературно-мистецької Академії України, яка об’єднує письменників, перекладачів, вчених, митців, журналістів та громадських діячів із 60 держав (керівник – письменник та журналіст Сергій Дзюба).

Також цього року почесну нагороду імені Франца Кафки одержали: поет, прозаїк, перекладач та громадський діяч Марін Лазаров (Фінляндія), поет і автор популярних пісень Михайло Борсук (Ізраїль), музикознавець, професор консерваторії, видавець художніх альбомів із музичного мистецтва Галина Маурахер (Австрія), поети Тетяна Дихан, Юрій Дихан (Болгарія), поет, бард Фелікс Зігельбаум (Німеччина), поет, автор і виконавець пісень, учасник міжнародних фестивалів Борис Юділевич (США) та письменниця і публіцист Анна Подгорна (Ізраїль).

Франц Кафка (1883-1924) – один із найвизначніших німецькомовних письменників світу. Він народився в Празі, а завершив свій земний шлях у Відні. Автор романів «Америка», «Процес» і «Замок», збірників малої прози «Споглядання», «Сільський доктор», «Покарання» та «Голодар».

Фундатор відзнаки – Міжнародна Академія діячів літератури, мистецтв і комунікацій (Німеччина) та її філії в Австрії й Чехії. А дипломи підписали голова Міжнародного Арт-центру FBG «Pegasus Brucke» Joachim Schmija (Франкфурт – Відень – Прага) та його колега Maria Schulwitz.

Останні новини Чернігівщини

 На Чернігівщині зареєстрували індустріальний парк «Носівські господарства»

На Чернігівщині зареєстрували індустріальний парк «Носівські господарства» 10:13

Кабінет Міністрів України ухвалив рішення про включення індустріального парку «НОСІВСЬКІ ГОСПОДАРСТВА» до Реєстру індустріальних (промислових) парків. Парк створено строком на 30 років на території міста Носівка Ніжинського району. Ініціатором виступає Носівська міська рада.

Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 10:11

Протягом минулої доби зареєстровано 3 небезпечні події, а саме: 2 дорожньо-транспортні пригоди та 1 пожежу. Внаслідок цих подій 2 особи постраждали.

12 грудня: цей день в Україні і світі

12 грудня: цей день в Україні і світі 10:05

День 1388 Російська агресія - Day 1388 Russian aggression

 На Чернігівщині видалено понад 20 тонн безхазяйних пестицидів

На Чернігівщині видалено понад 20 тонн безхазяйних пестицидів 11:43

У листопаді на території області проведено комплекс робіт з видалення безхазяйних та непридатних до використання хімічних засобів захисту рослин (ХЗЗР). За результатами заходів утилізовано понад 20 тонн отруйних речовин.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини