Чернігів: видання Інституту національної пам’яті передані на Донбас
5 травня у Чернігові в офісі регіонального представництва Українського інституту національної пам’яті в області передано чергову добірку видань Інституту нацпам’яті Юрію Косенку, голові правління громадської організації «Українська Ініціатива», для закладів культури та освіти Луганської і Донецької областей.
У рамках такого напряму співпраці осередки цієї ГО на Луганщині та Донеччині презентуватимуть і передаватимуть для бібліотек, музеїв, навчальних закладів наступні видання Українського інституту національної пам’яті:
книга «Пам’ять роду» (16 історій родин, які пережили геноцид 1932-1933 років);
книга Наталки Позняк-Хоменко «Волонтери: Сила небайдужих»;
колективна монографія «Нариси з історії освоєння Південної України XV–XVIII ст.» (висвітлює різні аспекти історії поселень Південної України того часу та механізми символічного присвоєння простору, які використовувала Російська імперія);
книга Ірини Реви «Воїни Дніпра: цінності, мотивації, смисли» (спогади одинадцяти дніпрян, учасників російсько-української війни на Донбасі);
комплект паперових моделей військової техніки періоду Української революції 1917-1921 років;
другу серію комплекту артплакатів «Визначні діячі Української революції 1917-1921 років» (10 постерів із зображеннями діячів, що стояли біля витоків української армії).
Того ж дня цю добірку видань було відправлено на адреси місцевих осередків ГО «Українська Ініціатива» на Луганщину та Донеччину.
Останні новини Чернігівщини
У Чернігові презентували поетичну збірку та виставку картин Оксани Рудич 11:56
У Чернігові відбулася презентація нової поетичної збірки "Трансформація" та виставки живопису чернігівки Оксани Рудич, яка є психхологинею у Збройних силах України.
Нічна атака на Чернігівщину: пошкоджено відбудований ліцей та цивільну інфраструктуру 09:48
Цієї ночі ворог масовано атакував селище Михайло-Коцюбинське – 4 вибухи.
Надзвичайні події в області за останню добу 09:39
Протягом минулої доби зареєстровано 6 небезпечних подій, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 5 пожеж. Внаслідок цих подій 2 особи постраждали.
Обирати майбутнє свідомо: у Чернігові відбувся Форум кращих практик профорієнтаційної роботи 09:03
У Чернігові 11 червня відбувся Форум кращих практик профорієнтаційної роботи у Чернігівській міській територіальній громаді. Захід об’єднав усіх учасників профорієнтаційного процесу міста: представників освітянської спільноти, учнів та учениць, місцевого бізнесу, партнерських організацій і влади.