Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 27 січня, 15:12:55

Нові цікавинки для відвідувачів

18.03.2021   10:17Агенцiя

«Від спілкування до практичних результатів» – так можна назвати багаторічний проект співпраці Чернігівського історичного музею імені В.В.Тарновського з реконструкторами та майстрами народної творчості.

Музей надавав наукову інформацію та можливість ознайомитися з оригінальними предметами, зробити точні заміри, і в результаті – у музейній збірці з’явилися репліки різноманітних історичних речей, зокрема зброї.

Декілька років тому польський зброяр Войтек Шанек подарував музею реконструкцію меча Х сторіччя із Шестовиці, а сьогодні музейне зібрання поповнилося новими репліками із Шестовиці – списом та щитом. Щит подарував засновник клубу історичної реконструкції «Чернігівська земля» Олег Ярошенко.

А подружжя Кобець, яке займається ковальством, подарувало музею спис. Завдяки подібним надходженням музей має можливість проводити інтерактивні заходи, під час яких відвідувач може не тільки пізнати історію, але й доторкнутися до неї.

Чернігівський історичний музей імені В.В. Тарновського

Останні новини Чернігівщини

Чернігівські теплоенергетики долучилися до ліквідації наслідків атак на енергосистему Києва 10:58

Зведена бригада у складі 12 спеціалістів КП «Теплокомуненерго» та АТ «Облтеплокомуненерго» працює зараз у місті Києві з метою надання допомоги у ліквідації наслідків масованих атак на об’єкти енергетичної інфраструктури.

Чернігівські медійниці вчились впевнено триматися в кадрі у Медіабазі ІМІ 10:47

Практичні вправи, спрямовані на те, щоб природно почуватися перед камерою, відпрацювали медійниці Чернігова під час майстеркласу з акторської майстерності. Захід організував регіональний хаб Інституту масової інформації «Медіабаза Чернігів».

До 1,5 млн грн на власну справу: стартував конкурс грантів для ветеранського бізнесу «Варто: 4 роки підтримки»

До 1,5 млн грн на власну справу: стартував конкурс грантів для ветеранського бізнесу «Варто: 4 роки підтримки» 10:45

Український ветеранський фонд Мінветеранів запускає нову грантову програму для ветеранів і ветеранок. Переможці можуть отримати фінансування для старту або розвитку свого бізнесу в розмірі від 500 тисяч до 1,5 мільйона гривень.

Чернігівщину відвідали шведські партнери: у фокусі – підтримка енергетики 10:32

Учора з візитом на Чернігівщині побували представники Посольства Швеції в Україні, Шведського агентства з питань міжнародної співпраці та розвитку (Sida) і Програми «Партнерство за сильну Україну».

Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 09:34

Протягом минулої доби зареєстровано 8 небезпечних подій, а саме: 8 пожеж. Внаслідок цих подій загинули 2 особи та 2 особи постраждали.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини