Відбулася презентація культурно-просвітницького проєкту. ВІДЕО
10 лютого у читальній залі Чернігівської обласної універсальної наукової бібліотеки ім. В. Г. Короленка відбулася презентація культурно-просвітницького проєкту «ВИДАТНІ ЖІНКИ ЧЕРНІГІВЩИНИ».
Мета проєкту: дослідження, систематизація і популяризація інформації про видатних жінок Чернігівщини, які зробили значний внесок у політичне, економічне, суспільне, громадське, культурне, мистецьке, наукове, освітнє життя нашого краю та здобули світову славу.
Проєкт суспільно значущий, має культурно-просвітницький характер, ініціює новий етап історико-краєзнавчих досліджень у регіоні, сприяє відродженню забутих жіночих імен та встановленню історичної справедливості стосовно визнання ролі жінки в історії та розбудові Чернігівщини, а також він – один із дієвих чинників розвитку туристичної галузі області.
Останні новини Чернігівщини
Поліція працює на місці ДТП у Ніжинському районі 10:40
Сьогодні ввечері до поліції надійшло повідомлення про дорожньо-транспортну пригоду, що сталася на автодорозі поблизу села Лихачів Ніжинського району.
Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 10:37
Протягом минулої доби зареєстровано 5 небезпечних подій, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 4 пожежі. Внаслідок цих подій 11 осіб постраждали.
8 січня: цей день в Україні і світі 08:31
День 1415 Російська агресія - Day 1415 Russian aggression
Увага! Погіршення погодних умов! 18:25
Служба відновлення та розвитку інфраструктури у Чернігівській області попереджає водіїв про значне погіршення погодних умов 7-11 січня 2026 року, що вплине на обстановку на дорогах.
Чернігівський онкоцентр отримав гуманітарну допомогу від міжнародних партнерів 17:19
Засоби гігієни, дезінфекційні та лікарські засоби, а також медичні витратні матеріали передали сьогодні Чернігівському медичному центру сучасної онкології представники Благодійного фонду «Help-Ua». Таку гуманітарну допомогу заклад отримує не вперше.