Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 1 липня, 19:42:42

Всеукраїнська нарада з питань охорони культурної спадщини та розвитку музейної справи розпочалась на Чернігівщині

11.10.2012   08:41Агенцiя

Всеукраїнська нарада з питань охорони культурної спадщини та розвитку музейної справи за участю керівників управлінь культури і туризму обласних, Київської, Севастопольської міських державних адміністрацій, Міністерства культури АР Крим, Республіканського комітету АР Крим з охорони культурної спадщини та відповідних органів культурної спадщини обласних, Київської, Севастопольської міських державних адміністрацій розпочалась 10 жовтня на Чернігівщині.

У селі Калитянське Козелецького району на базі приватного Музею життя, діяльності і продовжувачів духовної спадщини М.М. Міклухо-Маклая вивчався досвід співпраці управління культури Чернігівської облдержадміністрації з приватним сектором у музейній сфері.

У смт Козелець на прикладі іконостасу собору Різдва Богородиці учасники наради ознайомились з практикою організації збереження пам’яток монументального мистецтва в культових спорудах Чернігівській області.

У селі Пам’ятне Борзнянського району на базі Меморіального комплексу “Пам’яті героїв Крут” проведено обмін досвідом спорудження меморіальних комплексів з використанням практики фандрейзингу (пошуку і залучення додаткових коштів на фінансування) в музейній сфері.

Відкриття пленарного засідання Всеукраїнської наради відбулось у районному будинку культури міста Батурин за участю заступника Міністра культури-керівника апарату Олександри Губіної та керівництва облдержадміністрації.

Під час наради розглянуто питання державної стратегії в сфері культури на 2013 рік, стану законодавства у сфері культури, фінансування галузі, охорони культурної спадщини та розвитку музейної справи, налагодження співпраці з питання інформаційної роботи між Мінкультури України та обласними/міськими органами виконавчої влади.

Останні новини Чернігівщини

Наводять лад у всіх укриттях Чернігова, а також забезпечать їх генераторами та ємностями для води. Виконавчий комітет погодив відповідну програму

Наводять лад у всіх укриттях Чернігова, а також забезпечать їх генераторами та ємностями для води. Виконавчий комітет погодив відповідну програму 17:08

Усі укриття у Чернігові вже приводять до ладу. Виконавчий комітет Чернігівської міської ради погодив Програму удосконалення мережі найпростіших укриттів на 2022-2023 роки.

Допомога продовжує надходити до Чернігівщини

Допомога продовжує надходити до Чернігівщини 17:07

Військова агресія російської федерації завдала шкоду не тільки життю і здоров’ю людей, а й інфраструктурі населених пунктів.

Модульні будинки у громадах. Як забезпечити житлом тих хто його втратив через війну?

Модульні будинки у громадах. Як забезпечити житлом тих хто його втратив через війну? 17:03

Тисячі житлових будинків знищили росіяни за час нового вторгнення. Мільйони українців покинули свої домівки й сьогодні не мають також житла. Як забезпечити таку кількість людей житлом?

Рятівна місія зі щасливим фіналом: на Ічнянщину повернули 11-річного хлопчика із Донецька

Рятівна місія зі щасливим фіналом: на Ічнянщину повернули 11-річного хлопчика із Донецька 10:52

До бабусі на Ічнянщину з тимчасово окупованого Донецька вдалося повернути 11-річного Олександра.

Майже сотня дітей з Чернігівщини оздоровлюється на Закарпатті

Майже сотня дітей з Чернігівщини оздоровлюється на Закарпатті 10:48

Тиждень тому 94 вихованці п’яти закладів освіти інтернатного типу з Чернігівщини поїхали оздоровлюватися до Закарпаття.

АНОНСИ ПОДІЙ