Музей-заповідник "Слово о полку Ігоревім" відзначив знакові ювілеї
Артисти Чернігівського обласного філармонійного центру 11 вересня взяли участь в урочистому відзначенні вікового ювілею Новгород-Сіверського краєзнавчого музею та тридцятиріччя музею-заповідника «Слово о полку Ігоревім».
Привітали співробітників закладу, вручили їм подарунки та почесні відзнаки: голова районної державної адміністрації Тарас Молочко, голова районної ради В’ячеслав Кауфман, міський голова Олег Бондаренко, депутатка Чернігівської обласної ради Тетяна Ковальчук, представники наукових кіл, культури та громадських спільнот.
З нагоди ювілеїв, від імені керівництва обласної державної та представницької влад заступник директора Департаменту культури і туризму, національностей та релігій облдержадміністрації Павло Веселов вручив працівникам музею-заповідника «Слово о полку Ігоревім» сертифікат на 70 тис гривень.
Директорка музею Олена Матюк подякувала всім, хто доклав зусиль до розвитку та становлення закладу: «Пройдено великий шлях, зроблено чимало, аби музей існував у такому вигляді, яким він є зараз. Я вдячна за все тим, хто його створював, своєму колективу та ветеранам музейної справи».
Прес-центр обласного філармонійного центру фестивалів та концертних
Останні новини Чернігівщини
Girls Leadership Academy 6.0 / Академія лідерства для дівчат 6.0: від усвідомлення – до дій 11:43
Проєкт “Girls Leadership Academy 6.0 / Академія лідерства для дівчат 6.0” – це простір, створений для підтримки дівчат 14-16 років із різних куточків України у розвитку лідерських навичок, розуміння себе та світу навколо.
СБУ викрила на Чернігівщині підпалювача, який на замовлення рф знищив військове авто та намагався втекти за кордон 11:33
Контррозвідка Служба безпеки викрила на Чернігівщині зловмисника, який за вказівкою куратора з рф знищив військовий автомобіль, що використовувався для забезпечення підрозділів Сил оборони України та намагався втекти з країни.
У січні 2026 року місцеві бюджети Чернігівщини поповнились на 946 мільйонів гривень податків та зборів 11:30
У Головному управлінні ДПС у Чернігівській області повідомили, що до місцевих бюджетів усіх рівнів Чернігівської області за січень 2026 року надійшло 946 млн грн від сплати податків і зборів. Із загальної суми до обласного бюджету спрямовано 111 млн грн, решту коштів отримали бюджети територіальних громад.
Можливості для розвитку: що пропонує громадам Чернігівщини «U-LEAD з Європою» у 2026 році 10:20
Команда Регіонального офісу «U-LEAD з Європою» у Чернігівській області представила головам громад регіону результати роботи за 2025 рік та окреслила нові можливості співпраці у 2026 році. Під час зустрічі йшлося про навчальні програми, консультаційну підтримку та нові ініціативи для розвитку громад.
Надзвичайні події в області за останню добу 09:35
Протягом минулої доби зареєстровано 4 небезпечні події, а саме: 4 пожежі.