Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 12 грудня, 01:13:57

Конкурс "7 історико-архітектурних споруд Прилук"

27.07.2020   11:38Агенцiя

З ініціативи Прилуцького краєзнавчого музею ім. В.І.Маслова розпочався конкурс «7 історико-архітектурних споруд Прилук».

Визначення 7-х найкращих споруд відбуватиметься шляхом голосування, яке проходитиме на сторінці краєзнавчого музею у фейсбуці – ви можете ставити лайки під фото будівель, яким ви віддаєте перевагу, а також завдяки анкетуванню серед громадян, що відбуватиметься щосереди та щовихідних (субота або неділя по черзі) біля пам’ятника Т. Г. Шевченку.

На конкурс представлено 27 споруд ХVІІІ – ХХ століть серед яких потрібно вибрати 7 найцікавіших для вас в історичному плані та з естетичної точки зору.

Інформування (відеосюжети та статті) про будівлі можна буде віднайти у ЗМІ та на сторінці музею у фейсбуці https://www.facebook.com.

Результати конкурсу буде оголошено на День міста.

Останні новини Чернігівщини

 На Чернігівщині видалено понад 20 тонн безхазяйних пестицидів

На Чернігівщині видалено понад 20 тонн безхазяйних пестицидів 11:43

У листопаді на території області проведено комплекс робіт з видалення безхазяйних та непридатних до використання хімічних засобів захисту рослин (ХЗЗР). За результатами заходів утилізовано понад 20 тонн отруйних речовин.

Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 11:40

Протягом минулої доби зареєстровано 5 небезпечних подій, а саме: 3 дорожньо-транспортні пригоди та 2 пожежі. Внаслідок цих подій загинула 1 особа та 2 особи постраждали.

Чернігів розширив соціальні послуги для сімей із дітьми завдяки проєкту ЮНІСЕФ 11:31

8 грудня в Чернігові відбулося засідання Координаційної ради з реалізації Стратегії забезпечення права кожної дитини на зростання в сімейному оточенні на 2024–2028 роки.

11 грудня: цей день в Україні і світі

11 грудня: цей день в Україні і світі 09:22

День 1387 Російська агресія - Day 1387 Russian aggression

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини