Концерт біля п'ятої гармати на Валу
20 вересня, до Дня міста Чернігова адміністрація Національного архітектурно-історичного заповідника «Чернігів Стародавній» спільно з небайдужими підприємцями міста організували для чернігівців концертну програму «Чернігів - перлина України, Вал - перлина Чернігова» біля п'ятої гармати.
У цей день жителі і гості міста мали змогу переглянути концертну програму за участю: Народного хору «Калина» (керівник Олексій Лактин), зразкового танцювального колективу «Каблучок» (керівник Наталія Мстиславська) і зразковою спортивно-циркової студії «Тріумф» (керівники Євгена Фоменко і Руслан Бурлака).
У цей вечір артисти і танцюристи з допомогою рухів і музики висловлювали своє бачення прекрасного і намагалися донести його до глядачів. Необхідно зауважити, що це їм вдалося, а кожен виступ супроводжувався бурхливими оплесками вдячних глядачів.
http://guide.cn.ua/kontsert-vozle-pyatoy-pushki-na-valu-foto/
Останні новини Чернігівщини
Патрульні виявили нетверезу водійку під час комендантської години 17:08
Учора під час комендантської години, патрулюючи вулицею Парковою інспектори зупинили автомобіль Mitsubishi ASX.
У Нацполіції завершився тренінг із розвитку якісної ветеранської політики за підтримки Уряду Великої Британії 16:27
У межах реалізації Проєкту «Реформування сектору цивільної безпеки в Україні» за підтримки Уряду Великої Британії відбувся п’ятиденний навчальний тренінг для помічників керівників з питань ветеранської політики в регіонах на тему «Адвокація інтересів захисників і захисниць у діяльності Національної поліції України».
Молодь з малих територіальних громад Чернігівщини отримала ще сім президентських грантів 15:35
Ще сім представників молоді з малих територіальних громад Чернігівської області отримали гранти Президента України. Відповідний Указ №724/2026 Володимир Зеленський підписав 14 серпня.
Чернігівські спортсмени здобули сім медалей на чемпіонаті України зі стрільби кульової 14:54
З 09 до 15 серпня у Вінниці відбувся чемпіонат України серед спортсменів 2008 року народження та молодших зі стрільби кульової.
Уряд виділив майже 33,5 млн грн для прикордонних громад Чернігівщини 14:02
Днями уряд виділив 2,3 млрд грн для підтримки прифронтових громад. Дотацію розподілили між обласними бюджетами та бюджетами 179 територіальних громад прифронтових регіонів.