Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 15 січня, 09:35:34

Чернігівська обласна бібліотека для дітей оголошує конкурс

20.03.2020   11:42Агенцiя

День народження — найулюбленіше свято! А святкувати його люблять не тільки діти та дорослі, а й літературні герої. Правда, деякі з них не бажають ділитися інформацією про свій День народження (а може і не знають?) і святкують його... - «коли заманеться»: Карлсон (А. Ліндгрен «Три повісті про Малюка і Карлсона»), Мері Поппінс (П. Треверс «Мері Поппінс ...»).

Але ж так хочеться привітати свого улюбленого літературного героя саме в потрібний день.

Тож саме для вас, друзі — цей невеликий календар, складений завдяки літературознавцям і допитливим читачам, які уважно «вичитують», а, іноді, і скрупульозно вираховують дати народження улюблених літературних героїв. Тож, хутчіш до перегляду!

Чернігівська обласна бібліотека для дітей оголошує Конкурс «Подарунок літературному герою». Оберіть улюбленого літературного героя та зробіть для нього будь-який подарунок.

Свої роботи надсилайте за адресою: swirnatali2907@gmail.com
Найбільш оригінальні будуть відзначені дипломами й смачними призами і представлені на віртуальній виставці.

Останні новини Чернігівщини

Алія-Беатріс та Арес: якими рідковживаними іменами називали дітей на Чернігівщині у 2025 році 14:40

Українці дають життя, обирають імена та вірять, що кожна реєстрація народження зміцнює націю й наповнює віру в майбутнє реальним змістом.

За підтримки Словаччини у Ладані відремонтують укриття у двох садочках 14:35

У селищі Ладан стартує реалізація проєкту «Простори турботи: безпечні та комфортні укриття для садочків “Червона Шапочка” та “Барвінок”».

На 36% більше звернень і на 73% більше працевлаштованих: як змінюється підтримка ветеранів у службі зайнятості

На 36% більше звернень і на 73% більше працевлаштованих: як змінюється підтримка ветеранів у службі зайнятості 14:34

Повернення ветеранів та ветеранок до цивільного життя – важливий напрям роботи Державної служби зайнятості.

Турбота про психічне здоров’я: з чого почати 12:17

Віднедавна в Україні формується добра традиція ставити собі цілі та робити плани на рік. От тільки в умовах війни для багатьох українців навіть слово «плани» може звучати як ще один виклик.

Інклюзивний підхід у службі зайнятості – це не про тренди,  це про можливості для всіх

Інклюзивний підхід у службі зайнятості – це не про тренди, це про можливості для всіх 12:15

У минулому році на Чернігівщині кількість отримувачів послуг Державної служби зайнятості серед людей з інвалідністю зросла на 5,5% порівняно з 2024 роком.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини