Жіночий погляд на світ у бібліотеці ім. М. Коцюбинського
Чим жіночий погляд на світ відрізняється від чоловічого? Аби спробувати зрозуміти це, відвідайте фотовиставку «Світ очима жінок» у бібліотеці ім. М. Коцюбинського.
Це міжнародний проєкт ізраїльського фотоклубу «Цафон» (м. Хайфа). Цього року це вже десята, ювілейна фотовиставка, яка мандрує країнами світу.
І вперше у цій події взяли участь фотохудожниці з Чернігова, а саме, з фотоклубу «Прекрасне поруч»: Інна Буглак, Маргарита Денисенко, Олена Куннова, Світлана Нітченко, Світлана Остапенко та Ольга Шеремет.
Бачити незвичне в звичних побутових речах, відчувати гармонію світу та себе в цьому світі. На виставці в Чернігові представлені різножанрові роботи фотохудожниць з України (зокрема, з Чернігова), Ізраїлю, Чехії. Канади, США, Бельгії.
Це частина колекції, презентованої в Хайфі – понад три десятки робіт. Це пейзажі, портрети, натюрморти, репортажні та постановочні фото. Світлини, представлені на виставці в бібліотеці, вже експонувалися у Хайфі, Мінську, Маріуполі, Харкові та Вітебську. І, нарешті, за ініціативи члена фотоклубу «Прекрасне поруч», голови ЧОО НСФХУ Інни Буглак, їх мають змогу побачити у Чернігові.
Незабаром у Хайфі стартує вже ХІ Міжнародна фотовиставка «Світ очима жінок», у якій беруть участь десять чернігівських фотохудожниць, вісім з яких – представниці фотоклубу «Прекрасне поруч».
Фотовиставка у Чернігівській міській бібліотеці ім. М. Коцюбинського експонуватиметься до 5 квітня.
Чернігівська міська ЦБС
Останні новини Чернігівщини
Чернігівські гімнастки вибороли перемоги на чемпіонаті області та сформували збірну для участі в чемпіонаті України 14:50
31 жовтня до 01 листопада у Чернігові відбувся чемпіонат Чернігівської області з художньої гімнастики, який традиційно зібрав найсильніших спортсменок регіону.
«єРобота»: переселенка та ветеранка із Запоріжжя відкрила з нуля бізнес у Чернігові 14:48
Наталя Буц переїхала до Чернігова із Запоріжжя півтора роки тому. Вона – учасниця бойових дій, медикиня з багаторічним досвідом, а ще – сильна та цілеспрямована жінка.
Прокурором у судовому порядку доведено незаконність привласнення та забудови прибережної захисної смуги у місті Чернігові 12:43
Рішенням Деснянського районного суду міста Чернігова задоволено позовні вимоги обласної прокуратури в інтересах Чернігівської міської ради до приватної особи про усунення перешкод у користуванні земельною ділянкою площею 1200 кв. м, яка розташована на території обласного центру у межах прибережної захисної смуги річки Десна.
Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 12:41
Протягом минулої доби зареєстровано 5 небезпечних подій, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 4 пожежі. Внаслідок цих подій загинула 1 особа та 1 особа постраждала.
Одинадцять років ув’язнення: на Чернігівщині суд виніс вирок двом підозрюваним у розбійному нападі на пенсіонерів 12:39
Згідно з вироком суду, зловмисників визнано винними у скоєнні розбійного нападу та призначено покарання у вигляді позбавлення волі строком на 11 років.