Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 25 червня, 02:23:06

Концерт ансамблю "Сіверяни": повний зал та кількахвилинні овації

02.03.2020   18:23Агенцiя

В останню п’ятницю зими у Міському палаці культури закликали весну — на концерті народного аматорського колективу «Сіверяни» — «Ой грай, вигравай». Повний зал глядачів — яскраве свідчення того, що весна у Чернігові буде теплою, сонячною та дуже приємною.

Народні чернігівські мотиви, конферанс від Заслуженого артиста України Олексія Биша, танці від ансамблів «Дружба» та «Десняночка», запальний циганський танок від балету Міського палацу культури, гості з Чернігівської міської школи мистецтв зразковий колектив «Калина» - тож, фольклорне дійство вийшло масштабним та вражаючим. Подекуди на сцені знаходилися кілька десятків артистів!

Ольга Коцур, керівник ансамблю «Сіверяни» - відзначає: атмосфера на концерті теж була приязною.
- До нас і так ходить дуже чуйний глядач, який поважає і підтримує чернігівський фолк. Цього разу вразила реакція аудиторії на наш новий музичний матеріал - аплодисменти подекуди тривали по кілька хвилин! Це дуже мотивує артиста на подальшу творчість та розвиток! Ми дуже вдячні нашим глядачам за підтримку!

Олена Теплухіна, глядачка:
- Артисти співали дуже добре! Аж мурашки по шкірі були, настільки відчуваєш усю ту музику, ці заспіви, мелодію! Дуже хороший концерт вийшов. Я прийшла туда з подругою та її мамою, усім сподобалося!

Ірина Безбородько, глядачка:
- Ми у захваті. Аплодували так, що аж долоні боліли. Я прийшла на концерт з мамою Валентиною Миколаївною, вона теж насолоджувалася музикою, співами. Аж не віриться що це все — з нашої, чернігівської землі. Талант!

Ірина Должикова, директор Міського палацу культури:
- Ми раді відмітити, що нашим глядачам сподобався оновлений творчий доробок ансамблю «Сіверяни». Від себе зауважу: цього року в МПК буде чимало хороших концертів від наших артистів та колективів - оркестру «Меридіан», спортивної циркової студії «Тріумф» та багатьох інших. Вже з травня - за усталеною традицією - будемо вишукувати нові таланти на конкурсі «Чернігів The Best», тому, при нагоді, запрошую спробувати свої сили! Приходьте до нас - в МПК цікаво та весело. А ще ми частенько розігруємо квитки на наших сторінках у соцмережах. Тому, заходьте до нас - ми раді вітати усіх наших відвідувачів!

Останні новини Чернігівщини

На Чернігівщині 9 пар одружилися за допомогою відео-зв'язку 18:36

Після повномасштабного військового вторгнення росії в Україну, зміни торкнулися багатьох сфер нашого життя, зокрема, і державної реєстрації актів цивільного стану.

Городнянська громада працює над екологічно відповідальним ставленням до навколишнього середовища

Городнянська громада працює над екологічно відповідальним ставленням до навколишнього середовища 18:31

Екологічна інформаційна кава зустріч з представниками Молодіжної ради та представниками місцевої влади Городнянської громади пройшла 24 червня 2022 року в Городні.

На ремонт шкіл Чернігова спрямують 37 млн грн

На ремонт шкіл Чернігова спрямують 37 млн грн 18:28

Невикористані кошти освітньої субвенції перерозподілили між навчальними закладами для виконання ремонтних робіт.

Прокуратурою заявлено позов про стягнення з підприємства 49 551 грн. за безпідставне використання земельної ділянки

Прокуратурою заявлено позов про стягнення з підприємства 49 551 грн. за безпідставне використання земельної ділянки 18:00

Прилуцькою окружною прокуратурою до господарського суду направлено позов про cтягнення з підприємства безпідставно збережених коштів у вигляді орендної плати за землю в сумі 49551,43 грн. на користь Прилуцької міської ради.

Захисники Чернігова:

Захисники Чернігова: "Про сон на посту і думати не приходилося, а очі в темряві працювали в сто разів сильніше" 17:52

Олег, як, мабуть, і більшість українців, не вірив у повномасштабне вторгнення росії в Україну. Разом із тим він впевнено називає війну на сході держави війною, яка тривала понад вісім років.