“Каприс-Класік”: “Музика королівських палаців і не тільки…”
Вже понад чверть століття дивує своєю виконавською майстерністю київський струнний квартет “Каприс-Класік”, нині — один з провідних мистецьких колективів України.
“Програми квартету різноманітні, і їх завжди об’єднує прагнення до гармонії, краси та творчих змін”, - зазначає автор і ведучий проєкту Чернігівського обласного філармонійного центру “Камерний абонемент”, заслужений діяч мистецтв України Олег Васюта.
Творчість колективу добре знає публіка у Франції, Португалії, Італії, Японії, Швейцарії... І, звісно, в Україні. Це засвідчив щирий прийом, який влаштували чернігівські глядачі учасницям квартету, який 29 лютого взяв участь у творчому проєкті “Камерний абонемент”.
У складі квартету Національної філармонії України “Каприс-Класік” — скрипальки Тетяна Хоменко і Олександра Савченко, альтистка Леоніла Круглікова (керівник колективу) і віолончелістка Євгенія Дячук. В їх репертуарі — музика різностильова і різножанрова: від віденської класики до творів сучасних авторів.
У проєкті “Камерний абонемент” “Каприс-Класік” представив програму “Музика королівських палаців і не тільки…”. У неї увійшли композиції класиків — Георга Фрідріха Генделя, Отторіно Респігі, Йоганна Себастьяна Баха, Антоніо Вівальді, Нікколо Паганіні, Вольфганга Амедея Моцарта, Фріца Крейслера, українських авторів - Мирослава Скорика, Анатолія Кос-Анатольського, танго — Карлоса Гарделя, Горана Бреговича, Херардо Родрігеса, Астора П’яццоли.
А ще чернігівським глядачам, які, за словами Леоніли Круглікової, стали для квартету справжніми друзями, “Каприс-Класік” подарував музичний сувенір — “Жарт-Сувенір” Ігоря Фролова.
Прес-центр Чернігівського обласного філармонійного центру фестивалів та концертних програм
Останні новини Чернігівщини
Інклюзивний театр для кожної дитини: Чернігівський театр ляльок розвиває безбар’єрні культурні ініціативи 10:21
Чернігівський обласний театр ляльок імені Олександра Довженка постійно працює над тим, щоб культурні послуги були доступними для всіх дітей, зокрема для юних глядачів з особливими освітніми потребами
Аграрії області засіяли майже половину від прогнозованих площ 09:49
На Чернігівщині тривають весняно-польові роботи. Станом на 11 травня ярими культурами вже засіяно 505,1 тис. га.
Надзвичайні події в області за останню добу 09:46
Протягом минулої доби зареєстровано 1 небезпечну подію, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду. Внаслідок цієї події 4 особи постраждали.
12 травня: цей день в Україні і світі 08:44
День 1539 Російська агресія - Day 1539 Russian aggression