Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 26 січня, 02:54:55

Відбулося відкриття виставки "Країна – Фантазія"

27.02.2020   12:11Агенцiя

Навряд чи варто доводити, що кожна нація сильна своїми талантами. А талант він завжди родом з дитинства. Кажуть, що кожна дитина народжується із зерням в руці, тільки треба знайти поле, де це зерно проросте.

Саме таким полем є Центр творчості дітей та юнацтва м. Прилуки. Це маленька країна, у якій живе безліч талановитих дітей і працюють не менш талановиті педагоги.

26 лютого Прилуцькій міській бібліотеці для дітей відбулося відкриття виставки дитячих робіт вихованців студій при ЦТДЮ «Країна – Фантазія».

Учням 5-Б класу гімназії №5 були представлені роботи, виконані у техніці «витинанка» та «розпис по склу».

Розпочався захід розповіддю головного бібліотекаря Оксани Проценко легенди про витинанку.

Гуртківці творчої майстерні при ЦТДЮ «Креативне рукоділля» Ровна Валерія, Мирвода Дарина і Харченко Ольга та їхній керівник Гордієнко Марина Григорівна поділилися секретами своєї творчості і натхнення у створенні витинанок.

Навчитись творити красу власними руками – дуже клопітка справа, яка вимагає творчої уяви, неабиякого терпіння та негаснучої іскорки натхнення. Запалює цю іскорку натхнення у дітей і керівник гуртка декоративно-прикладного мистецтва «Сувеніри» Центру творчості дітей та юнацтва Волик Анастасія Олександрівна. Її вихованці: Миколаєнко Дарина, Сєрова Дарина та Волик Дмитро зацікавили аудиторию розповіддю про те, як створювалися роботи на склі.

А на останок завідувач бібліотекою Гнатів Євгенія побажала всім сонячного настрою, веселкової фантазії та кольорової творчості.

За інф.Прилуцької міської бібліотеки для дітей

Останні новини Чернігівщини

З 26 січня у Чернігові змінюється рух тролейбусів №3 та №7А

З 26 січня у Чернігові змінюється рух тролейбусів №3 та №7А 15:01

З понеділка, 26 січня, у Чернігові тимчасово змінюється схема руху тролейбусних маршрутів №3 та №7А.

Вікімарафон – 2026 у Чернігові: 25 років вільних знань та внесок нашої бібліотеки 14:56

22 січня Чернігівська ОУНБ імені Софії та Олександра Русових учергове стала осередком творення цифрової історії.

Громади Чернігівської області отримають фінансування на 9 проєктів відновлення за підтримки ЄІБ 14:54

Українські громади отримають 740,3 млн грн, для реалізації 119 проєктів відновлення громад, за підтримки Європейського інвестиційного банку.

Внаслідок атаки росіян по Ніжинському району є постраждалі: поліція документує наслідки 14:52

Сьогодні вдень ворожа армія вдарила безпілотниками по території агропідприємства у Вертіївській громаді Ніжинського району.

Коли професія не має статі: історія жінок, які обрали «чоловічу» справу

Коли професія не має статі: історія жінок, які обрали «чоловічу» справу 14:51

У сучасному світі все більше жінок доводять: професія не має статі, а новий старт можливий у будь-якому віці. Яскравий приклад — історія трьох жінок, які наважилися опанувати так звану «чоловічу» професію машиніста-кочегара котельні.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини