"Сонце слова на двох" зійшло у бібліотеці ім. М. Коцюбинського
Вечір поезії від Тетяни Шептицької та Сергія Пантюка пройшов у бібліотеці ім. М. Коцюбинського в рамках реалізації проекту «Безкоштовні курси української мови».
Поетка, перекладачка, науковець Тетяна Шептицька представила свою нову збірку віршів “П’яні персики”, яка побачила світ у грудні 2019 року.
«Вірші інколи народжуються несподівано, навіть просто в метро по дорозі на роботу чи з роботи. Надихнути може будь-що. Наприклад, якась побачена картина», – поділилася пані Тетяна секретами творчої «кухні».
Також свої нові книги презентував відомий письменник і видавець Сергій Пантюк. Серед іншого, зокрема, і твори для дітей «Тимко і ґелґотунчик Шкода» та «Абетка грибничка».
Попри те, що зустріч відбувалася в День закоханих, звучали вірші не лише про кохання. Поезії, різні за формою й змістом створили неповторну атмосферу вечора, гармонійно доповнюючи одна одну.
Письменники передали до бібліотеки свої нові книги, а також антологію творів поетів-фронтовиків «Рядки з передової» та книгу письменника Юрія Ноги «Я завжди знаходжу світло», що вийшла у «Видавництві Сергія Пантюка».
Чернігівська міська централізована бібліотечна система
Останні новини Чернігівщини
“Вечір з музикою Моцарта”: “Симфонія тривалістю в життя” продовжується 12:08
Академічний симфонічний оркестр “Філармонія”, очолюваний заслуженим діячем мистецтв України Миколою Сукачем, продовжує реалізацію великого проєкту “Симфонія тривалістю в життя”, що передбачає виконання всіх симфоній Вольфганга Амадея Моцарта у хронологічному порядку.
Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 12:01
Протягом минулої доби зареєстровано 5 небезпечних подій, а саме: 5 пожеж.
12 золотих медалей: яскравий виступ команди Чернігівщини у Яворові 11:56
Нещодавно у селі Яворів Львівської області відбувся Чемпіонат України зі спортивного орієнтування на лижах, у якому взяли участь понад 125 спортсменів з 9 регіонів України.
На Чернігівщині поліцейські перекрили канал розповсюдження вогнепальної зброї та боєприпасів 11:44
Оперативники та слідчі Ніжинського райуправління поліції викрили 39-річного мешканця району у продажі вогнепальної зброї та боєприпасів. Зловмисника затримали та помістили до ізолятора тимчасового тримання.
Шукала легкого заробітку в Інтернеті та втратила понад 47 тисяч гривень: поліція Чернігівщини застерігає громадян від шахрайських схем 11:40
Поліція закликає громадян не довіряти заманливим оголошенням в інтернеті про «легкий заробіток». Ставтесь уважно та критично до будь-яких подібних пропозицій миттєвого отримання прибутку.