250 хористів заспівали з чернігівцями "Щедрик" на Красній площі
У Чернігові на Красній площі ввечері 13 січня масово заспівали всесвітньо відомого «Щедрика» Миколи Леонтовича. Як відомо, цього дня відзначається Щедрий вечір або українське народне свято Маланки.
Загалом близько 250 місцевих вокалістів, до яких також приєдналися жителі та гості Чернігова, взяли участь у флешмобі "Колядка дзвонів".
Акція організована управлінням культури та туризму міської ради, яка покликана згадати відомого українського композитора.
Завершення циклу новорічних святкувань у Чернігові відбудеться 19 січня. На Красній площі у "Казковому містечку" запланована концертна програма, яка розпочнеться о 17.00 год. Міська ковзанка на площі працюватиме орієнтовно до березня.
Останні новини Чернігівщини
Реконструкція магістральних теплових мереж у Чернігові під управлінням НЕФКО виходить на завершальний етап 11:14
Проєкт реконструкції магістральних теплових мереж у Чернігові наближається до завершення. На всіх трьох ділянках уже прокладено нові попередньо ізольовані трубопроводи. Наразі триває фінальний етап робіт — відновлення дорожнього покриття, благоустрій та озеленення територій.
Медики відомчої медустанови Чернігівщини завжди поруч з нашими захисниками і захисницями на шляху до відновлення 10:34
27 липня – День медичних працівників. Медики ДУ «ТМО МВС України по Чернігівській області» щодня рятують життя, лікують поранених захисників і захисниць, проводять складні операції, допомагають відновитися після важких травм і повернутися до повноцінного життя.
157 школярів отримають матеріальну допомогу за успіхи у навчанні 10:12
157 учням та ученицям закладів загальної середньої освіти Чернігівської міської територіальної громади буде надано матеріальну допомогу за успіхи у навчанні. Відповідне рішення ухвалив виконавчий комітет Чернігівської міської ради 23 липня.
У Ріпках відкрили ветеранський простір за підтримки міжнародних партнерів 09:41
Днями у Ріпках відкрили ветеранський простір «Свої. Разом». Його створено в межах грантової ініціативи, яку реалізувала ГО «Центр гуманітарних технологій «Ахалар» за сприяння Програми розвитку ООН (ПРООН) в Україні та за фінансової підтримки Уряду Німеччини.
Напередодні Дня медичного працівника Костянтин Мегем привітав фахівців обласної дитячої лікарні 09:09
27 липня, у день пам’яті святого Пантелеймона, своє професійне свято відзначатимуть українські медики. З цієї нагоди перший заступник голови ОДА Костянтин Мегем привітав сьогодні працівників Чернігівської обласної дитячої лікарні.