Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 5 грудня, 17:49:24

Заради посмішки Амура

10.09.2012   11:21Агенцiя

У Чернігові з’явився мистецький проект під відкритим небом

Виставка з картинами, графікою, скульптурами та музичним супроводом на Алеї героїв нагадувала абстракцію, в якій навіть прогалини мали естетичний вигляд.

Однак перше, що змусило зупинитися і покрутити головою з думкою «чи не перегрілася під сонцем», — сріблясті скульптури трьох дівчат, котрі спокійно … прошкували до лавки. Сіли, про щось тихенько перемовляються. Завбачивши фотоапарат, завмерли.

Заради такої оказії варто було пожертвувати місцем у холодку. Тим більше, що то були не єдині дивовижні явища. Неподалік стояв золотавий юнак з такою ж  самою трояндою, а біля входу на виставку приязно усміхався Амурчик з луком, охоче повертаючись до дівчат, котрі бажали з ним сфотографуватися.

Усі сумніви стосовно містичності проявів розігнав  директор Чернігівського музею сучасного мистецтва «Пласт-Арт» Борис Дєдов, котрий розповів, що фестиваль «Територія душі», аби викликати щонайбільше вражень, і має бути таким багатоплановим. Художники з Києва, Львова, Одеси, Чернігова — Лариса Клюшкіна, Ольга Соловйова, Володимир Матвійцев, Ольга Петрова — показали через картини своє ставлення до життя, а творча молодь музею «зафонтанувала» ідеями «живих скульптур». Тут же, на виставці, представлено дерево слов’ян, котре є символом єдності багатьох націй, які мають спільне коріння, традиції та звичаї…

Доки ми розмовляли, знайома трійця сріблястих дівчат завмерла на висоті, практично у небі — поряд з художнім полотном, котре зображує вітер. Погожим днем, повним простору і сонячного проміння, сяяли всі картини, гармонійно  вписуючись у святковий настрій гостей проекту. Під звуки скрипки експозиція просто неба закликала приєднатися до гурту всіх, чия душа прагне позитиву. Це був той випадок, коли мистецтво і його поціновувачі знайшли одне одного.

http://ukurier.gov.ua/uk/articles/zaradi-posmishki-amura/

Останні новини Чернігівщини

4 грудня - цей день в Україні та в світі

4 грудня - цей день в Україні та в світі 11:34

ДЕНЬ 284 РОСІЙСЬКА АГРЕСІЯ - DAY 284 RUSSIAN AGRESSION

Чернігівщина повертається до графіків відключення електроенергії «чотири через чотири»

Чернігівщина повертається до графіків відключення електроенергії «чотири через чотири» 17:30

Від сьогодні АТ «Чернігівобленерго» знову запровадило графіки погодинних відключень електроенергії «чотири через чотири»

На Чернігівщині за тиждень госпіталізовано 57 осіб з COVID-19

На Чернігівщині за тиждень госпіталізовано 57 осіб з COVID-19 17:28

За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОВА, станом на 2 грудня в області зареєстровано 964 активних випадки коронавірусної хвороби.

3 грудня - цей день в Україні та в світі

3 грудня - цей день в Україні та в світі 17:22

ДЕНЬ 283 РОСІЙСЬКА АГРЕСІЯ - DAY 283 RUSSIAN AGRESSION

За втручання прокуратури до спеціального фонду охорони навколишнього природного середовища стягнуто майже 1,5 млн. грн.

За втручання прокуратури до спеціального фонду охорони навколишнього природного середовища стягнуто майже 1,5 млн. грн. 17:20

Рішенням Господарського суду Чернігівської області від 30.11.2022 задоволено позов прокурора та зобов’язано постійного лісокористувача відшкодувати майже 1,5 млн. грн шкоди,

АНОНСИ ПОДІЙ