Книжки для мешканців геріатричного пансіонату
Обслуговування соціально незахищених груп населення, людей з особливими потребами є сьогодні пріоритетним напрямком діяльності бібліотек.

Бібліотекар – це путівник у світ книг, тому основне завдання працівника бібліотеки – не залишити поза увагою жодного відвідувача. Користувачі – різні за фахом, освітою, соціальним статусом. Кожен потребує індивідуального підходу, дехто – особливої уваги.
Щороку напередодні Міжнародного дня людей з інвалідністю працівники Центру для людей з особливими потребами, що діє у відділі абонемента Чернігівської ОУНБ ім. В. Г. Короленка, відвідують підопічних Чернігівського геріатричного пансіонату.
Бібліотекар відділу абонемента Н. Б. Лаврентьєва провела інформаційну годину "Вулиці старого Чернігова". Слухачі дізнались про наше місто, про те, якими були чернігівські вулиці сто та двісті років тому, про відомих і маловідомих жителів Чернігова.
Підопічні інтернату завжди вдячні слухачі. В кінці зустрічі ставили багато запитань, ділилися враженнями. Із задоволенням переглянули книжкову виставку "Всепереможна віра в себе".
Від бібліотеки отримали в дарунок книги, які для них зібрали користувачі відділу абонемента.
Останні новини Чернігівщини
Ніжинські поліцейські затримали підозрювану, яка ножем завдала тяжких тілесних ушкоджень своєму співмешканцю 10:51
У Ніжині поліцейські затримали жінку, яка під час конфлікту, на ґрунті спільного розпиття алкоголю, тяжко поранила ножем свого співмешканця.
На Чернігівщині внаслідок російської атаки поранено жінку та неповнолітню дівчину: поліція документує наслідки 10:50
Сьогодні, 1 вересня, росіяни атакували безпілотниками м. Городню Чернігівського району. Внаслідок ворожих ударів зазнали поранень двоє місцевих мешканок - 50-річна жінка та 14-річна дівчина.

В Україні створюють протезні мікроклініки для реабілітації після ампутацій 10:48
В Україні реалізується проєкт зі зміцнення системи охорони здоров’я у сфері реабілітації після ампутацій.
Чернігівські тхеквондисти вибороли сім медалей на чемпіонатах України у Львові 10:46
З 21 до 23 серпня у Львові відбулися масштабні всеукраїнські змагання з тхеквондо ВТФ: Чемпіонат України серед юніорів та Чемпіонат України серед ДЮСШ, СДЮШОР, УФК та спортивних клубів у розділах керугі та пумсе.
Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 10:45
Протягом минулої доби зареєстровано 15 небезпечних подій, а саме: 1 аварійну ситуацію на мережах життєзабезпечення та 14 пожеж.