Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 17 вересня, 07:45:39

Деснянські військові – кращі в номінації авторської пісні

19.11.2019   10:42Агенцiя

Гурт «Бойовий акорд» 169 навчального центру з селища Десна Чернігівської області став переможцем 5-го Міжнародного фестивалю військової авторської пісні в рамках проекту «І все-таки ми там були!».

Організацію проведення фестивалю взяв на себе Центр миротворчості під керівництвом учасника миротворчої місії у Сьєра-Леоне Сергія Громова.
   
Фестиваль відбувся  в Києві і став вже став традиційним, він проводиться з 2015 року і має на меті розкрити таланти авторів та виконавців військової пісні. Участь у музичному конкурсі взяли більше 20 різноманітних гуртів та виконавців авторських військових пісень, як вітчизняних так і закордонних, зокрема з Конго та Гвінеї. Водночас пісні виконувалися лише українською мовою.
   
- Готувалися ми дуже плідно, було у нас мало часу, близько місяця, але не дивлячись на це ми все ж впоралися, продемонстрували свої композиції на найвищому рівні. Ми представили блок пісень, які були написані в районі проведення АТО/ООС, - розповів керівник гурту «Бойовий акорд» Руслан Овчинніков.
   
Деснянський гурт «Бойовий акорд» відкрив фестиваль і для музикантів це була справжня гордість.

- Ми розпочали з пісні «Рідна й мила моя Україна». Були люди в залі, які плакали під час виконання наших пісень і це варто дорогого. Під час виконання пісні «Коли нарешті скінчиться війна» був справжній вибух емоцій, як музичний так і протестний - проти зовнішньої агресії ворога. Також я виконав композицію «Розірваний сон» - це сон військових та мирних громадян, який перериває канонада вибухів та обстрілів, – повідомив автор і виконавець пісень гурту «Бойовий акорд» Сергій Дроб’язко.
   
Пісні «Бойового акорду» дуже сподобалися присутнім, музикантів навіть викликали на біс.

На майбутнє музики з «Бойового акорду» будуть шукати нові таланти серед військових 169-го навчального центру, «народжувати» нові твори та композиції, ну і звичайно дарувати свої пісні військовим і мирним мешканцям, як у себе на батьківщині, так і в районі проведення бойових дій.

Ігор Березинський, спеціальний кореспондент (м.Чернігів) Інформагентства МО України «АрміяInform»

Останні новини Чернігівщини

08:23

Прокуратура повертає у власність громади гідроспоруди на Коропщині

Прокуратура повертає у власність громади гідроспоруди на Коропщині 08:19

З метою захисту інтересів територіальної громади, прокуратура звернулася до суду з заявами про передачу чотирьох гідротехнічних споруд, площею понад 20 тис. м2, у комунальну власність.

Чернігівська обласна дитяча лікарня отримала сучасний ультразвуковий сканер від благодійників 08:16

Завдяки Благодійній організації La Chaine de l'Espoir Чернігівська обласна дитяча лікарня поповнилась сучасним ультразвуковим сканером експертного класу з кардіонахилом.

Продовжила справу загиблого чоловіка: до лав поліції Чернігівщини доєдналася дружина Героя-захисника Чернігова Дарина Христенок 08:13

Начальник поліції Чернігівщини Іван Іщенко привітав у лавах поліції Чернігівщини Дарину Христенок, дружину полеглого Героя Олексія Христенка, який загинув у 2022 році під час оборони Чернігова від російських загарбників.

Бронза світового рівня: Данило Жасан — призер чемпіонату світу з боксу-2025 у Ліверпулі 08:10

З 4 по 14 вересня у місті Ліверпуль (Велика Британія) проходить чемпіонат світу з боксу World Boxing Championship 2025, який об’єднав 540 найсильніших спортсменів із 66 країн світу.