Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 9 квітня, 03:55:09

Про казки, козацький дух та справжні скарби

07.11.2019   08:23Агенцiя

У бібліотеці ім. М. Коцюбинського пройшла творча зустріч із Сашком Лірником.

Про смішне й серйозне розповідав відомий казкар, сценарист, волонтер, автор і ведучий дитячих програм Сашко Лірник під час творчої зустрічі з чернігівцями.

Першу казку він написав ще в чотири роки, до того ж у віршах.
«І почалося для мене шикарне життя. Коли в дитячому садку всіх вкладали спати,  мене вели в зал і там я читав свою казку дядям і тьотям із різних комісій», – розповідає Сашко Лірник.

Щирий захват аудиторії викликала казка «Пан Коцький» у виконанні Сашка Лірника, задіяні в цьому дійстві були не лише маленькі глядачі, а й дорослі.

Сашко Лірник – єдиний артист у світі, якому дзвонять бійці з фронту з проханням розказати по телефону казки “для бліндажа”. Артист постійно їздить на передову з концертами, організовує волонтерську допомогу.

«Саме на війні проявляються справжні люди, – говорить Сашко Лірник.  – Там справжній український народ».

«Лірник» – це сценічний псевдонім, який походить від назви старовинного музичного інструмента, на якому грає пан Сашко, розповідаючи казки та думи. Сашко Лірник також сценарист. За його сценарієм створений відомий мультсеріал «Моя країна – Україна».  Першого січня 2020  виходить у прокат фільм-казка, знятий за його сценарієм «Пекельна хоругва або Різдво козацьке».

 «Я хочу, щоб наші діти росли українцями. І за це варто боротися», – говорить Сашко Лірник.

Останні новини Чернігівщини

В області майже півтори сотні людей обстежилися в межах програми «Скринінг здоров'я 40+» 12:27

З початку цього року в Україні стартувала національна програма із раннього виявлення серцево-судинних захворювань, цукрового діабету та розладів ментального здоров'я «Скринінг здоров'я 40+». У Чернігівської області на сьогодні таке обстеження пройшли 144 людини, з яких 26 – медичні працівники.

Національна програма «Подорож до себе. Шляхи відновлення» запрошує локальні туристичні бізнеси Чернігівщини до участі

Національна програма «Подорож до себе. Шляхи відновлення» запрошує локальні туристичні бізнеси Чернігівщини до участі 11:07

Державне агентство розвитку туризму презентувало національну програму, яка формує новий погляд на мандрівки Україною «Подорож до себе. Шляхи відновлення». Програма впроваджується за підтримки Міністерства розвитку громад та територій України у співпраці з ГО «Бренд Юкрейн».

У Чернігові відкрили економічний Хаб на базі Ветеранського простору 10:59

Чернігів отримав новий простір для розвитку підприємництва та економічної самореалізації.

Надзвичайні події в області за останню добу 10:54

Протягом минулої доби зареєстровано 1 небезпечну подію, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду. Внаслідок цих подій 1 особа постраждала.

8 квітня: цей день в Україні і світі 10:22

День 1504 Російська агресія - Day 1504 Russian aggression