Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 11 листопада, 01:23:32

“CELLO & PIANO” у “фортепіанному абонементі”

04.11.2019   07:53Агенцiя

Дует Юрія Кота та Майнхарда Холлера знову вразив чернігівських глядачів неповторним виконанням творів для фортепіано і віолончелі.

Знамениті музиканти 2 листопада стали учасниками проєкту обласного філармонійного центру фестивалів та концертних програм “Фортепіанний абонемент”.

“Це добрі друзі Чернігова, - каже автор і ведучий проєкту, заслужений діяч мистецтв України Олег Васюта. - Вони не перший раз виступають на сцені Чернігівського обласного філармонійного центру, і кожен раз їх виступ - це нові відкриття широкого світу музичного мистецтва”.

Імена виконавців добре відомі поціновувачам класичного музичного мистецтва. Піаніст Юрій Кот - професор Національної музичної академії України ім. П.І.Чайковського, заслужений артист України. Він є лауреатом Національного конкурсу піаністів ім. М.В.Лисенка (Київ), Міжнародного конкурсу піаністів ім. С. Прокоф'єва (Санкт-Петербург, Росія), Всесоюзного конкурсу піаністів ім. С. Рахманінова (Москва, Росія); у складі фортепіанного дуету з Іриною Алексійчук - лауреатом Міжнародного конкурсу виконавців камерної музики «Золота осінь» (Хмельницький), Міжнародного конкурсу фортепіанних дуетів ARD (Мюнхен, Німеччина), Міжнародного конкурсу фортепіанних дуетів Murray Dranoff (Маямі, США)... Фахівці відзначають різноплановість концертного репертуару піаніста: він органічно поєднує твори композиторів різних епох та музичних напрямків.

Майнхард Холлер - відомий австрійський віолончеліст і педагог, лауреат конкурсу "Kulturkreis Gasteig" (Мюнхен, Німеччина), автор багатьох навчальних посібників. Значна частина його творчості - це співпраця з ансамблями і виконавцями, серед яких “Cello Mellow”, “Juon Trio”, Ольга Залогіна, Каролін Бергіус. Маршрути концертних турів Майнхарда Холлера разом з цими музикантами пройшли через Францію, Велику Британію, Німеччину, Австрію, Сербію, Хорватію, Словенію.

На сцені Чернігівського обласного філармонійного центру Майнхард Холлер і Юрій Кот представили нову програму “Cello & Piano”. Ця програма складається з творів, написаних у формі сонати для віолончелі і фортепіано, - Сонати №2 соль-мінор Людвіга ван Бетховена, Сонати для віолончелі і фортепіано ля-мінор Едварда Гріга. Крім того, у програмі “Cello & Piano” вперше в Україні презентується Соната для віолончелі та фортепіано (“Міланська соната”) сучасного австрійського композитора Івана Ерьода.

Концерт Юрія Кота та Майнхарда Холлера “Cello & Piano” на сцені Чернігівського обласного філармонійного центру став частиною гастрольного турне, організованого агенцією UKR Artists в рамках Двостороннього року культури Австрія-Україна-2019, інформує прес-центр Чернігівського обласного філармонійного центру фестивалів та концертних програм.

Останні новини Чернігівщини

Про готовність громад до надзвичайних ситуації – під час поїздки начальника ОВА на прикордоння 17:35

Начальник Чернігівської ОВА В’ячеслав Чаус разом із своїм заступником Дмитром Синенком працювали в прикордонних районах – Новгород-Сіверському та Корюківському.

З нагоди професійного свята в обласному центрі привітали працівників культури 17:14

Напередодні Дня працівників культури та майстрів народного мистецтва України, що традиційно відзначається 9 листопада, вітали представників галузі.

Сплата податків мобілізованими ФОПами, реєстрація волонтерської діяльності та інші питання до податкової – на зустрічі «Діалог влади та бізнесу» 16:31

Днями у фокусі онлайн-зустрічі – податкова тема. Зокрема, актуальні запити, які цікавлять підприємців: подання звітності у випадку блекауту, допомога податкової мобілізованим ФОПам та оподаткування волонтерської діяльності.

Ніжинські поліцейські скерували до суду обвинувальний акт щодо жінки, яка завдала співмешканцю тяжкі тілесні ушкодження 15:29

Слідчі Ніжинського районного управління поліції завершили досудове розслідування та скерували до суду обвинувальний акт стосовно 29-річної жінки, яка під час конфлікту завдала своєму співмешканцю ножових поранень.

Тимчасові обмеження продовжено: рішення міської комісії з питань ТЕБ та НС 14:17

7 листопада 2025 року відбулося засідання міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини