У Ніжині пройшов фестиваль родинного читання "Словограй"
До Ніжина з’їхалися родини із різних куточків Чернігівщини. Усі вони – учасники мистецького фестивалю родинних читань «Словограй».
Цьогоріч серед гостей фестивалю – письменниця з Києва Валентина Захабура, авторка численних повістей.
У ході читань присутні мали змогу ознайомитися з творчістю письменників України, зустрітися із сучасними дитячими письменниками, а також взяти участь у літературному конкурсі «Добра казка».
Окрім того, для учасників фестивалю ніжинські майстрині провели майстер-класи із флористики та оригамі.
Варто зазначити, що цей фестиваль у Ніжині проводився вдруге. Його мета – відродження традицій родинних читань на Чернігівщині, пропаганда культурно-моральних цінностей через слово, залучення батьків та дітей до спільних занять.
До того ж, подібні заходи надають можливість виявити творчий потенціал у різних формах, обмінятися творчими здобутками та сприяють спілкуванню між родинами.
Фестиваль організований у рамках реалізації обласної Програми сприяння розвитку інститутів громадянського суспільства на 2016-2020 роки «Чернігівська громада».
Останні новини Чернігівщини
Надзвичайні події в області за останню добу 09:35
Протягом минулої доби зареєстровано 30 небезпечних подій, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду, 1 загибель на водних об’єктах та 28 пожеж. Внаслідок цих подій загинуло 2 особи та 1 особа постраждала.
Поліція розшукує зниклу безвісти неповнолітню дівчину 09:32
Поліцейські розшукують безвісти зниклу Колдоб Наталію Валеріївну, 2008 року народження, мешканку м. Чернігова. 24 березня дівчина пішла з лікарні і дотепер місце її перебування невідоме.
Чернігівські спортсмени здобули 27 медалей на чемпіонаті України з зимових видів спорту 09:30
З 18 до 23 березня у селі Поляниця, Івано – Франківської області відбувся чемпіонат України серед юнаків та дівчат (старші та середні).
25 березня: цей день в Україні і світі 09:26
День 1491 Російська агресія - Day 1491 Russian aggression
Утвердження української національної та громадянської ідентичності: на чому фокусується Чернігівщина 16:21
Перше цього року засідання Координаційної ради з питань утвердження української національної та громадянської ідентичності провів днями заступник голови ОДА Іван Ващенко.