Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 2 вересня, 23:09:57

Комікси про українського супергероя від чернігівських художників

05.09.2012   14:10Агенцiя

“Останній мольфар” – перший комікс про головного українського супергероя з’явився завдяки чернігівцям.

На фанатів першого супергероя України очікує радісна подія. На початку осені за підтримки видавництва “Оріяна” виходить у світ мега-дітище студії “GURU comix” – 1-а частина графічних новел про неймовірні пригоди останнього чаклуна Запорізької Січі. Грицько Срака – так, чисто по-козацьки, звуть головного героя комікса “Останній мольфар”.

Його творці, художник Олег Синельник і письменник Михайло Семишкур, переконані, що зараз Україна особливо гостро потребує власних супергероїв, які покликані нагадати нашим сучасникам про те, що таке героїзм, патріотизм, мужність, любов до рідної землі.

Історична довідка: Грицько Срака – перший український супергерой, легендарний і загадковий козак-характерник, народжений у Чернігові. Вперше комікс з його участю був надрукований в журналі “Чернігів-24?. Колоритний і харизматичний суперкозак, створений художником Олегом Синельником, настільки припав до душі чернігівцям, що з тих пір день його народження – 21 березня – відзначають щорічним фестивалем мистецтв “Чорногон”. Образ чернігівського козака став джерелом натхнення для українських коміксистів та посприяв виникненню мальованих історій, де центральною дійовою особою є козак-характерник.

Останні новини Чернігівщини

Успіхи чернігівських біатлоністів на чемпіонаті України! 16:54

У Львівській області завершився чемпіонат України з літнього біатлону серед юнаків та дівчат.

Чернігівські поліцейські відсторонили від керування нетверезого водія, вміст алкоголю в крові якого перевищив допустиму межу майже у 15 разів

Чернігівські поліцейські відсторонили від керування нетверезого водія, вміст алкоголю в крові якого перевищив допустиму межу майже у 15 разів 16:52

Поліцейські відділу реагування патрульної поліції Чернігівського райуправління викрили 41-річного водія, який керував транспортом у стані сильного алкогольного сп’яніння (3,05 проміле). На правопорушника складено адміністративні матеріали.

 Директор підприємства підозрюється у самовільному зайнятті земель історико-культурного призначення

Директор підприємства підозрюється у самовільному зайнятті земель історико-культурного призначення 16:51

За процесуального керівництва Козелецької окружної прокуратури повідомлено про підозру директору сільськогосподарського підприємства у самовільному зайнятті земельної ділянки земель історико-культурного призначення, вчиненому повторно (ч. 2 ст. 197-1 КК України).

Швейцарська підтримка допомогла відновити гімназію №13 і створити сучасний освітній простір 16:44

1 вересня у Чернігові відновила роботу гімназія №13, яка зазнала пошкоджень під час бойових дій у 2022 році.

У серпні в Чернігові народилося 169 малюків

У серпні в Чернігові народилося 169 малюків 16:38

Упродовж серпня 2025 року в комунальному некомерційному підприємстві «Пологовий будинок» Чернігівської міської ради на світ з’явилося 169 немовлят.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини