Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 14 січня, 13:39:23

Вечір шевченківців на "Феєрії Дніпра"

26.10.2019   13:37Агенцiя

З 19 по 26 жовтня у славетному місті на Дніпрі відбувався нещодавно започаткований, але вже добре знаний у вітчизняному театральному середовищі форум – ІІІ Всеукраїнський театральний фестиваль «Феєрія Дніпра».

Цього року до фестивальної програми було включено 8 кращих спектаклів театральних колективів з Києва, Чернігова, Харкова і Дніпра.

Палітра фестивальної програми виявилася цікавою і різнобарвною – казка про любов, специфічна комедія, пластична драма, трагіфарс, містична комедія, трагічний анекдот і, нарешті, класичні комедія і драма. Чернігівський академічний облмуздрамтеатр ім. Т.Г.Шевченка взяв участь у фестивалі з комедією «Французька вечеря» Марка Камолетті у постановці художнього керівника театру, заслуженого артиста України Андрія Бакірова, яка була представлена на сцені Дніпровського Національного академічного українського музично-драматичного театру ім. Т.Г.Шевченка.

В ході інтригуючих поворотів і комічних ситуацій цієї захоплюючої вистави розгорталося яскраве театральне дійство у творчому єднанні злагодженого акторського ансамблю. Натхненна гра шевченківців справила надзвичайно глибоке враження на дніпровських глядачів, які довго не відпускали виконавців, стоячи, бурхливими оваціями дякували акторам за майстерне виконання й отримане задоволення від високопрофесійної сценічної творчості.

Вітаючи творчий колектив Чернігівського облмуздрамтеатру з успішним виступом на третьому Всеукраїнському театральному фестивалі «Феєрія Дніпра», побажаємо і надалі зміцнювати авторитет нашого театру, здобуваючи захоплення і симпатії глядачів на всіх театральних форумах України та за її межами, повідомила Раїса Міненко, керівник літературно-драматургічної частини театру.

Останні новини Чернігівщини

Турбота про психічне здоров’я: з чого почати 12:17

Віднедавна в Україні формується добра традиція ставити собі цілі та робити плани на рік. От тільки в умовах війни для багатьох українців навіть слово «плани» може звучати як ще один виклик.

Інклюзивний підхід у службі зайнятості – це не про тренди,  це про можливості для всіх

Інклюзивний підхід у службі зайнятості – це не про тренди, це про можливості для всіх 12:15

У минулому році на Чернігівщині кількість отримувачів послуг Державної служби зайнятості серед людей з інвалідністю зросла на 5,5% порівняно з 2024 роком.

На Чернігівщині поліцейські скерували до суду справу члена наркосиндикату, що причетний до виготовлення психотропів у промислових масштабах 12:11

Слідчі поліції Чернігівщини під процесуальним керівництвом Чернігівської обласної прокуратури завершили досудове розслідування та скерували до суду обвинувальний акт щодо 41-річного учасника групи наркодилерів.

Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 12:08

Протягом минулої доби зареєстровано 14 небезпечних подій, а саме: 1 дорожньо-транспортна пригода, 13 пожеж. Внаслідок цих подій загинуло 2 особи та 1 особа постраждала.

За січень-грудень 2025 року на Чернігівщині сплачено 43 млрд гривень податків, зборів та єдиного внеску 09:09

Платниками Чернігівщини протягом 2025 року до бюджетів усіх рівнів сплачено 27,2 млрд грн податків, зборів та обов’язкових платежів, що на 24,4 відс. (на 5,3 млрд грн) перевищує факт надходжень 2024 року.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини